На відпочинку в Єгипті крем для безпечного загару з високим УФ фільтром потрібний для усіх, включаючи тих, що вже загорали і жителів півдня. Краще не купатися біля коралових рифів при сильному хвилюванні і у будь-яку погоду надівати спеціальні тапочки(їх дешевше купити на місці). Ніяких запливів в Нілі, якщо хочете уберегтися від інфекцій.

уникнути неприємності в Єгипті
уникнути неприємності в Єгипті

Розмір оригіналу:   896x628
Тип: jpg   Дата:

Ретельно мийте руки, не пийте сиру воду і, про всяк випадок, ту, що принесли в пляшці з відгвинченою кришкою. На час відпочинку виключите зі свого раціону блюда з майонезом і заправками йогуртів – жара, вони легко псуються.

Поводьтеся привітно з обслуговуючим персоналом готелю і на вулицях курортів Єгипту. Торгуючись, посміхайтеся і не дозволяйте собі некоректних зауважень на рідній мові: це не лише неввічливо, але і небезпечно – вас можуть зрозуміти. Не подавайте бідним, розповідаючим про свою тяжку долю, потім можна не долічитися цінних речей з ваших кишень. Бережіть речі в сейфі, як і оригінали документів.

Милі пані, не провокуйте місцевих жителів ультра відкритим одіянням! І не вирушайте на прогулянку наодинці в далекі від готелю квартали. У будь-яких напружених ситуаціях лякайте місцевих "мачо" туристичною поліцією.

5 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук