Наама Бей- це найстаріша і популярніша у туристів частина Шарм-Ель-Шейху. Уся молодь прагне потрапити саме сюди. Наама Бей є алеєю з різних розважальних комплексів, ресторанів, клубів, кафе, кал’яних, нічних дискотек, магазинчиків сувенірів і різних товарів і, звичайно ж, базарів, але що найцікавіше, ви не побачите на алеї будинків, їх тут просто немає, тому її називають саме алеєю розваг. Якщо ви вийдете на вулицю вдень, то перед вами з’явиться звичайна тиха вулиця, уздовж якої розташувалися магазини і кафе, вдень вони усі закриті і людей на вулиці ви практично не зустрінете. Вночі Наама Бей настільки перетворюється, що ви його просто не впізнаєте, усе в неймовірних вогнях, неонових вивісках, скрізь грає музика, доброзичливі єгиптяни запрошують у гості у свої заклади. Його ще іноді називають єгипетським Лас-Вегасом.
Кал’яні.
Наама Бей славиться своїми кал’яними, їх велика множина і кожна намагається перевершити інші своїм убранням, прикрашають заклади різними ліхтариками, виглядає вночі усе неймовірно красиво і привабливо. Приємно після денної жари повалятися на подушках, випити смачного єгипетського чаю і покурити ароматний кал’ян.
Кал’янні Наама Бей
Кал’янні Наама Бей

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

У деяких кал’нних єгиптяни розважають своїх гостей танцями, видовище дуже цікаве і веселе і так захоплює, що хочеться встати і танцювати разом з ними. Окрім Наама Бея я таких веселощів більше ніде не бачила, трохи нагадує жіночий танець живота, але у виконанні бедуїнів виглядає настільки забавно і захоплююче, що багато хто тільки заради того, щоб знову побачити танець, заходить до кал’янної.
Кал’янні Наама Бей
Кал’янні Наама Бей

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

Кафе і ресторани.
Велику різноманітність кафе і ресторанів запропонують вам напої, морожене і різну кухню. Одне з найцікавіших багатоярусне кафе Panorama, з нього відкривається шикарний вид на Наама Бей і там можна послухати живу музику.
кафе Panorama
кафе Panorama

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

На алеї ви можете зустріти піцерії, в Hard Rock cafe покуштувати дуже смачні бургери, а нескінченні ресторани вам запропонують приготувати блюда з найсвіжішої морської риби, вибір якої дуже великий. Нескінченна безліч нічних дискотек зазиває своїми яскравими вивісками молодь на танці до ранку.
Hard Rock cafe
Hard Rock cafe

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

Базари.
На нескінченних ринкових рядах ви можете придбати всілякі сувеніри: папіруси, кальяни, килими ручної роботи, єгипетські барабани, жуків скарабеїв, золото, срібло, текстиль і багато що інше. Але не забувайте, що в Єгипті потрібно торгуватися, ви рідко зустрінете на товарі цінники, тому торгуйтеся і ще раз торгуйтеся, єгиптяни це люблять, іноді товар можна купити в п’ять разів дешевше, ніж торговці оголошують спочатку.
Базари Наама Бей
Базари Наама Бей

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

Готелі і пляжі Наама Бей.

У Шарм-Ель-Шейху дуже велика різноманітність готелів на будь-який смак і за будь-які гроші, готелі в Наама-Бей відрізняються тим, що ви з готелю потрапляєте відразу ж в саме серце розваг, що дуже зручно для тих, кому надокучив відпочинок на пляжі, але готелі зазвичай з невеликою територією, особливо ті, які розташовані на першій лінії.
Готелі Наама Бей. готель Cataract Resort
Готелі Наама Бей. готель Cataract Resort

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

У Наама Бей ви практично не знайдете готелі з анімацією, усі розваги вас чекають увечері за територією готелю. Бухта Наама Бей дуже добре захищена від вітрів, тому багато хто віддає перевагу їй над іншими місцями саме для відпочинку в зимові місяці. Пляжі Наама Бей у своїй більшості піщані, з пологим входом в море, проте корали вирубані, тому краще все-таки використовувати спеціальне взуття, біля деяких готелів залишилися корали, але їх дуже мало і підводний світ біднуватий, тут рідко де можна побачити різноманітних риб, але все таки ще можна побачити не лише рибок, але навіть скатів, наприклад, біля готелів Cataract Resort, Novotel, Hilton Fayrouz, Marroitt. Пляжі Наама Бей відділяються від готелів невеликою прогулочною доріжкою і відпочивальники вільно можуть зайти на пляж будь-якого готелю, скупатися і подивитися корали, але це не означає, що ви можете спокійно займати лежаки на пляжі іншого готелю. На узбережжі вас чекають водні розваги, ви можете покататися на водних мотоциклах, бананах, пігулках, поплисти досить далеко в море на катамарані або політати на парашуті, прив’язаному до човна. Такі водні розваги ви знайдете тільки на пляжах Наама Бей, через відсутність коралів- це одне з небагатьох місць, де є водні види спорту.

Відео: Наама Бей (Naama Bay)


Відео путівник по нічному життю у Наама Бей. Про ресторани і бари на пляжі, прогулянка по центру міста. На відео показаний увесь колорит нічного життя Наама Бей.

20 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук