пивні фестивалі Бельгії
пивні фестивалі Бельгії

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Бельгія по праву вважається однією з головних пивних країн Європи. Тисячі туристів щорічно прибувають до країни заради того, щоб покуштувати знамениті місцеві фруктові сорти. Недивно, що пивні фестивалі проходять у Бельгії із завидною постійністю: тільки з лютого по травень 2015 р. в країні відбудеться цілих три свята пінного напою.
Так, 7 і 8 лютого пивний фестиваль відбудеться у місті Брюгг. Щорічний захід Brugsbierfestival в 2015 р. пройде вже в сьомий раз. На заході більше 70 пивоварень представлять любителям слабоалкогольного напою близько 300 сортів. Щороку свято пива у місті Брюгг відвідують не менше 20 тис. туристів.
25 і 26 квітня любителі пінного перемістяться в Левен, який носить гордий статус пивної столиці Фландрії. Саме Левен є штаб-квартирою відомої на весь світ марки Stella Artois. На фестивалі Zytos в поточному році свої сорти готуються представити більше сотні пивоварів з усієї Європи. Туристи отримають можливість продегустувати близько 500 сортів пива.
3 травня ще один фестиваль пінного напою пройде в невеликому містечку Пайоттенланд, розташованому південно- зaпадніше від Брюсселю. Свято Toer de Geuze проводиться раз в два роки і призначене в першу чергу для любителів таких місцевих сортів пива, як ламбік і гез.

20 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук