якісні світлодіодні прожектори
якісні світлодіодні прожектори

Розмір оригіналу:   550x400
Тип: jpg   Дата:

Дешевий світлодіодний прожектор кустарного виробництва зовні дуже схожий на надійний фабричний прилад. Незважаючи на це, він не принесе власникові очікуваної користі, навпаки, купівля неякісного товару супроводжується тільки проблемами і втратою вкладених коштів. Причина очевидна – для створення дешевих світильників використовуються компоненти низької якості, які не можуть забезпечити нормальне і довговічне функціонування продукції. Якісні ж світлодіодні прожектори відповідають усім заявленим виробником характеристикам і стають вигідним вкладенням в довговічне освітлення. У якісній продукції застосовані якісні світлодіоди, що мають високі світлові показники. Також представлені прилади відповідають усім вимогам за якістю зборки. Ці прожектори перевершують своїх дешевших світлодіодних і галогенних конкурентів, за рахунок своїх особливостей і переваг:
  • Тривалість служби – 10 років. У два рази довше, ніж у недорогих led аналогів неавторитетних виробників. Яскравість світіння. Світловидатність приладів перевищує 90 Лм/Вт. Наприклад, світловий потік 10 Ватного пристрою  складає більше 900 Лм. У недорогих моделях кустарного виробництва параметр, як правило, нижче майже в два рази і рівний 500 Лм.
  • Надійність. Робота без перебоїв забезпечена упродовж усього терміну, заявленого виробником. Кількість включень/виключень не чинить впливу на термін роботи пристрою.
  • Просте обслуговування. Точніше, пристрої зовсім не потребують обслуговування. Чого не скажеш про галогенні лампи – їх доведеться міняти кожні 2000-4000 годин.
  • Економія електрики. Світлодіодний прожектор має більший світловий потік, ніж галогенний аналог, проте споживає в 5 разів менше потужності.
  • Вологозахист. Представлені світильники можна застосовувати і на вулиці, і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Світлодіодні прожекторы 10 Вт добре зарекомендували себе в якості освітлення для під’їздів, невеликих прибудинкових ділянок або для підсвічування рекламних вивісок. 20 Ватні пристрої чудово справляються з архітектурним освітленням. Їх світловий потік зіставимо з лампою розжарювання 100 – 120 Вт. Світильники потужністю 30 Вт вже можуть застосовуватися у виробничих приміщеннях, а також на невеликих стоянках. Їх світлові характеристики дозволяють добре освітлювати ділянки площею 10*10 метрів. Прилади 50 Вт, 60 Вт і 70 Вт є повноцінними прожекторами і можуть використовуватися як основні джерела світла. Led прожектори можна дуже вдало комбінувати з іншими джерелами світла. Наприклад, для створення ділянок із спрямованим і розсіяним освітленням, їх можна поєднувати зі світлодіодною стрічкою, точковими світильниками або світлодіодними панелями.
Пам’ятайте, що ціна світлодіодного прожектора залежить від якості компонентів, з яких він виготовлений. Ми рекомендуємо покупати тільки високоякісні пристрої від перевірених виробників.

2 червня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук