Згідно з рекомендаціями сучасних дизайнерів, доцільно освітлювати три рівні ванни : стелі, робочого рівня (місце розташування дзеркала), що нижнього, такого, що піднімає на тридцять-сорок сантиметрів від підлоги.
освітлення ванною
освітлення ванною

Розмір оригіналу:   1400x950
Тип: jpg   Дата:

Для стельового освітлення частенько використовують звичайні світильники. Класичним їх варіантом є так звані пігулки або прилади, що мають форму кольорів, пелюсток, метеликів. Такий вибір світильника надасть інтер’єру ніжності, створить романтичну обстановку.
Улюбленим варіантів дизайнерів сталі точкові світильники, зокрема світлодіодні лампи. Вони справедливо вважаються ідеальним видом освітлення ванної кімнати, оскільки мають ряд переваг :
  • абсолютна безпека в плані екології;
  • безпека функціонування біля джерел води через роботу від низької напруги;
  • можливість регулювання яскравості освітлення;
  • широкий вибір кольорів і відтінків, що дозволяє розв’язати проблему облаштування будь-якого інтер’єру;
  • економність, обумовлена тривалим терміном експлуатації, що позбавляє вас від необхідності часто міняти лампи, що перегоріли.
Правильного підходу вимагає організація освітлення середнього рівня приміщення. Особлива роль відведена дзеркалу над умивальником ванни. Тут обов’язково має бути використання лампи денного світла, інакше ви отримаєте спотворене зображення. Поряд з дзеркалом маленького розміру доречна установка двох невеликих за розміром світильників, оснащених рассеивателями. Слід розмістити їх так, щоб вони не потрапляли у віддзеркалення, що спричинить роздратування мешканців і доставить їм незручність.
Для масштабнішого дзеркала доцільно використовувати вбудовані джерела світла, розташувавши їх по периметру. Придбані для них лампи мають бути яскравими, що запобіжить появі відблисків і тіней.
Освітлювальні прилади в нижній зоні встановлюються виключно в якості декору, але можуть використовуватися і як чергове освітлення. У цих цілях доречне використання ламп з невеликою потужністю в маленьких герметичних світильниках.

29 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук