Для того, щоб домашній інтер’єр не лише привертав до себе увагу, але був зручний, практичний в повсякденному житті, необхідно грамотно спланувати освітленість простору. Поєднання різних типів світильників дозволяє міняти настрій в кімнаті, яскравість світла, забезпечувати комфорт власників в будь-який час доби. Відмінним рішенням для зонового підсвічування можуть вважатися торшери підлогові.
торшери для будинку
торшери для будинку

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

Для того, щоб придбати торшер, здатний радувати власника тривалий час, варто спиратися на три принципи: відповідний зовнішній вигляд, хороша якість виробу, доступна ціна. Моделі, що поєднують в собі усі три перераховані характеристики, стануть дійсно вдалим придбанням, що дарує позитивні емоції не один рік.
Як вибрати люстри та торшери для будинку?
При виборі освітлювальних приладів для домашніх інтер’єрів в обов’язковому порядку враховуються їх зовнішні дані і здатність органічно вписатися в навколишнє оточення. Так, представлені компанією «Лінія Світла» торшери демонструють різноманітність стилістичних і колірних рішень, а значить, покупцеві буде простіше знайти оптимальний варіант для своєї кімнати.
Другим важливим моментом є якість матеріалів, з яких вироблені вироби, що покупаються. Так, абажури для торшерів можуть вироблятися із скла, пластика. Кожен матеріал має власні характеристики розсіяння світлових променів, що значною мірою впливає на отримуване в кімнаті освітлення.
Світильники та торшери: розмір має значення
Перш ніж придбати торшер у свою квартиру, зверніть увагу на його розміри. Їх висота може варіюватися в широких межах. Так, для невеликих приміщень або за наявності низьких стель гармонійнішими вважаються невисокі моделі, в просторих же кімнатах відмінно виглядають високі світильники.
Тип торшера також повинен враховуватися при здійсненні купівлі. Так, для вітальні ідеальні розкішні помітні світильники, здатні стати прикрасою простору. Для спальної зони бажано підбирати варіанти, що забезпечують м’яке розсіяння світла. Такі моделі забезпечать спокійну, розслабляючу, романтичну обстановку. В цілому, цей різновид освітлювальної техніки добре проявляє себе в будь-яких кімнатах. Для дитячої підійдуть яскраві, барвисті моделі, для підтримки затишку в холі припадуть дуже до речі торшери із столиком, на поверхні яких можна встановити телефон і зберігати різноманітні дрібниці.
Купуємо торшер в інтернет-магазині
Підбір світильників в інтернет магазинах вже не перший рік вважається, мабуть, найбільш простим і ефективним способом придбання красивих і якісних виробів. Перевагою використання спеціалізованих сайтів є щонайширший асортимент пропонованих моделей, здатних задовольнити найвимогливіший смак.
Так, на сторінках інтернет магазину «Лінія Світла» ви без зайвих складнощів зможете підібрати торшери http://www.linija-svitla.ua/torshery-6.htm та будь-яку освітлювальну техніку, включаючи споти стельові, підлогові і настільні лампи, люстри різної конструкції, інші світильники.
Вибір торшеру в залежності від типу управління
Перш ніж придбати торшер, слід визначити його необхідні характеристики. Одним з них є тип управління торшером. Ця класифікація припускає розподіл торшерів на наступні типи.
Торшери з вимикачем. Це найпростіший і зрозуміліший тип управління. Треба просто або включити, або вимкнути. Єдиною умовою є те, що для будь-якої діяльності яскравість освітлення має бути на оптимальному рівні, оскільки недостатнє освітлення стане причиною втоми очей, а занадто яскраве світло засліплюватиме.
Торшери з димером. Це вдале пристосування, яке дозволяє міняти “на ходу” яскравість світла. Це зручно у разі, якщо торшер потрібний декільком людям, які можуть підлаштувати яскравість по своєму бажанню. До того ж різні види діяльності вимагають різного освітлення.
Торшери з пультом. Використання пульта для торшера є спірним рішенням, оскільки за визначенням торшер повинен завжди знаходитися поблизу, щоб можна було без зусиль до нього дотягнутися. Проте у випадках, коли торшер виконує функцію основного освітлення, розташовується за столом або в стороні від ліжка, придбати торшер з пультом буде відмінним рішенням, тим більше що пульт дозволяє регулювати яскравість світла.

5 липня 2016

Автор:

Підбор та придбання торшеру Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук