Тонкощі сучасної стилістики

Навіть здійснення найпростішої зміни інтер'єру і косметичного ремонту має на увазі визначення стилістичної спрямованості, створення концепції оформлення приміщень. Завдання багаторазово ускладнюється при виконанні комплексного ремонту квартири і будинку, що включає загальнобудівельні і обробні роботи в усіх приміщеннях. Бажано, щоб інтер'єри передпокою, коридору, холу і спалень, кухні, ванни і санвузла складали єдиний гармонійний ансамбль.

дизайн інтер’єру квартир
дизайн інтер’єру квартир

Розмір оригіналу:   670x343
Тип: jpg   Дата:

Технологічний і сучасний погляд на дизайн квартир

Самостійні спроби змінити дизайн інтер'єру найчастіше не призводить ні до чого хорошого. Навіть вклавши багато сил і засобів, ви ризикуєте отримати набір розрізнених, що зовні дисонують один з одним, приміщень.

Щоб усвідомлення переваг співпраці з професіоналами не виявилося запізнілим, скористайтеся послугами фахівців з інтер'єрного дизайну компанії arsidea. З їх допомогою дизайн квартири-студії стає елегантним і модним.

Дизайнери обов'язково:

  • Врахують усі ваші побажання.
  • Проаналізують смаки і захоплення кожного члена сім'ї.
  • Візьмуть до уваги сімейні традиції і загальний устрій життя.
  • Запропонують декілька варіантів інтер'єрного дизайну з візуалізацією їх в 3D
  • Усе це дозволить надати інтер'єру будинку або квартири індивідуальність, наповнити їх затишком і розслабляючим комфортом.
Вічні цінності: класичний дизайн інтер'єру

Професійний дизайн квартир студій стає усе більш доступним. Його виконують солідні компанії і студії, а також "вільні художники". Послуги останніх коштують дешевше, проте можливості, якість і рівень відповідальності цілого творчого колективу і кустаря-одиначки непорівнянні. Слово "класика" в нашій свідомості асоціюється з непорушністю, абсолютною авторитетністю, з канонами, що витримали багатовікові випробування. Цьому стилістичному напряму віддають перевагу люди постарше, що міцно стоять на ногах, мають тверді життєві пріоритети, що уміють цінувати вигострену красу витончених ліній і благородство стриманих колірних відтінків.

дизайн інтер’єру квартир
дизайн інтер’єру квартир

Розмір оригіналу:   670x335
Тип: jpg   Дата:

Студія «Arsidea» просуває у своїх проектах сучасний класичний дизайн. У цьому стилі царюють елегантність, простота, легкість і витонченість художніх і архітектурних рішень. Подивіться портфоліо і ви переконаєтеся в тому, що сучасна класика з'єднала в собі прагматизм і комфорт, красу і витонченість. Привабливість натуральних кольорів, оригінальні світильники, ефектний декор, чергування зайнятих і вільних ділянок, геометричні лінії меблів – усе це ідеально лягає в концепцію сучасного житла. Створення дизайн-проекта квартири-студії, дома або окремого приміщення – лише частина послуг компанії «Arsidea». Студія готова повністю узяти на себе його практичну реалізацію. Своїм клієнтам вони гарантують конкурентоздатні ціни, бездоганну якість робіт і дотримання договірних термінів.

Дизайн квартир студій

Студія дизайну виконує не лише проекти для величезних будинків і котеджів, вони беруться за невеликі квартири і роблять унікальний дизайн квартир студій. Усі ми знаємо, що в Києві не найдоступніші ціни на житло і тому молоді пари і сім'ї у бажанні відокремиться від старшого покоління вважають за краще якнайскоріше купити хоч і маленький, але свій куточок. А ось зробити цей куточок більше – прибрати зайві перегородки, що займають простір і без того невеликий допоможе дизайн квартири студії від досвідчених фахівців. Такий дизайн інтер'єру Вам зробить «Arsidea». Будь-який дизайн інтер'єрів квартир, будинків і котеджів Вам створить дана студія інтер'єру.

7 липня 2015

Автор:

Дизайн інтер’єру квартир Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук