Людина сидить в транспорті, сидить удома, сидить в гостях і на роботі. Від того, на чому і як ми сидимо, залежить наше здоров'я і настрій. Давайте ж навчимося правильно вибирати стільці для будинку, щоб сидіння на них приносило радість і розслаблення.

Немає такого будинку, в якому ми б не зустріли стільці, причому стільці можуть бути у вигляді табуретів на кухні або ж м'якого крісла в залі. Стілець не лише розповість нам про матеріальний достаток хазяїв, але і повідає нам про їх смак.

види стільців
види стільців

Розмір оригіналу:   650x369
Тип: jpg   Дата:

Які бувають стільці

Перш ніж вибирати стільці, давайте визначимося, для чого вони вам потрібні, і в яких цілях ви їх використовуватимете.

Стільці для кухні мають бути з міцного, але в той же самий час, легкого матеріалу. Вони повинні мати хорошу стійкість. Кухонний стілець часто переставляється з місця на місце, на нього сідають люди з різною масою тіла, тому він має бути міцним. Матеріал, з якого виготовлений стілець, має бути стійкий до вологи і до зміни температур.

Стільці для залу зазвичай виготовляються з дерева, чим дорожче масив дерева, з якого виготовлений стілець, тим багатіше виглядає сам виріб. Як правило, такі стільці мають тканинну оббивку, невисокі спинки і зручні підлокітники.

Стілець для комп'ютера найчастіше має темну оббивку і певний дизайн. Його будова така, що комп'ютерний стілець здатний зняти основне навантаження із спини людини. Наявність коліс робить такий стілець маневреним. Ці стільці дуже комфортні для сидіння, але зовсім не підходять для використання в інших цілях, наприклад, вони не можуть замінити собою кухонні стільці або стільці в зал.

Стільці для столової кімнати снащені високими спинками, які дозволяють тримати осанку за столом і не горбитись.

Матеріал, який використовується на стільцях

Матеріал для кожного виду стільців повинен мати певний набір якостей. Так стільці для залу повинні мати міцну оббивку, яка б могла служити багато років. Оббивку бажано вибирати під стиль інтер'єру, тоді стільці не вибиватимуться із загальної гамми.

Стільці для кухні мають бути виконані з матеріалу, який ви зможете легко мити або протирати. Чим функціональніші стільці для кухні, тим більше простору ви зможете звільнити. Для маленьких кімнат підійдуть складні стільці або такі, що ставляться один на один. Така конструкція зручна для зберігання великої кількості стільців, оскільки вона вивільняє додатковий простір.

Комп'ютерний стілець краще всього вибирати з оббивкою, яку можна легко почистити. Сидіння таких стільців має бути трохи зігнутим, оскільки за комп'ютером люди зазвичай проводять багато часу, і навантаження на сідниці повинне розподілятися рівномірно. Матеріал ніжок комп'ютерного стільця зазвичай є міцним металом, що робить стільці стійкішими і носкими.

Стільці для їдальні, як правило, мають знімні чохли, що дозволяє не лише тримати стілець в чистоті, але і підібрати чохол за кольором вашої їдальні.

До речі, якщо Вам необхідні стільці у Харкові, то варто придивитися до інтернет-магазину "Панські меблі". Вибрати стільці вам буде дуже зручно, адже магазин має дуже широкий асортимент стільців, причому по кожному товару надається детальна інформація та фото.  Варто відмітити, що стільці від магазину  "Панські меблі" відрізняються своєю надійністю, а також сучасним і ергономічним дизайном. Вартість стільців є прийнятною, а при купівлі в інтернеті Ви добре заощадите свої грощі. Пов'язано це з тим, що вартість стільців в інтернет-магазинах дешевше, ніж в звичайних магазинах меблів.

Вибираючи стільці передусім звертайте увагу на габарити приміщення і дизайн інтер'єру. Для приміщень невеликої площі краще вибрати стільці невеликих розмірів. Якщо Вам необхідно надати інтер'єру легкість, тоді Вам треба придбати стільці з ажурними спинками.

Пам'ятайте, що коли ви сидите на стільці і відпочиваєте, ваш хребет продовжує працювати. Правильним вибором стільця ви полегшите його роботу.

Вражаючі стільці світу

На останок хочеться розповісти про цікаві пам'ятки пов'язані зі стільцями. Є таке народне прислів'я "На двох стільцях не всидиш". А ось, скільки людей може уміщатися на одному стільці, якщо його сидіння 14,257 квадратних метрів? Але щоб посидіти на цьому стільці в місті Дубна треба здолати висоту в 9 метрів 6 сантиметрів. Вражаючий стільчик звели з масиву берези і він вже встиг стати місцевою пам'яткою. Городяни полюбили це місце і тепер до цього стільця приїжджають весільні компанії сфотографуватися на його фоні.

стілець в місті Дубна
стілець в місті Дубна

Розмір оригіналу:   650x860
Тип: jpg   Дата:

В Женеві є монументальна скульптура "Зламаний стілець", виконана теслярем Луї Женевою і художником Даніелем Берсета. Вона дерев'яна і має висоту близько 12 метрів. На виготовлення стільця пішло близько 5,5 тонн дерева, але це далеко не головне.
Споруда є величезним стільцем з наполовину відбитою ніжкою, що стоїть посеред площі Націй. Головною задумкою цієї скульптури є протест проти використання протипіхотних мін, які позбавляли мільйони людей кінцівок. Він стоїть для нагадування політикам, відвідуючим Женеву, про те, що тисячі людей постраждали із-за військових конфліктів.

Зламаний стілець в Женеві
Зламаний стілець в Женеві

Розмір оригіналу:   650x370
Тип: jpg   Дата:

Але виявляється, що і це не самий великий стілець. На меблевій фабриці XXXLutz в Австрії був зроблений найбільший стілець у світі. Директор цієї фабрики заявив, що вони роблять упор на нові технології на ринку меблів, у тому числі не залишають без уваги культові об'єкти. Таким чином був придуманий і втілений в життя гігантський стілець, на якому красується символ компанії. Висота стільця складає 31 метр, а вага – 70 тонн, виготовлений він з металоконструкцій і клеєного бруса.

самий великий стілець в Австрії
самий великий стілець в Австрії

Розмір оригіналу:   650x370
Тип: jpg   Дата:

 

22 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук