Експертна оцінка квартир в місті Києві та Київській області є досить поширеними роботами, хоча мають свої відмінності. Насправді ринок нерухомості в кожного міста України має свої унікальні особливості, це по суті як окремий код ДНК, який є унікальним. Тобто кожне місто: Одеса, Харків, Луцьк, Дніпро, Київ – це окремі організми, які мають свою особливість нерухомого ринку ( так сказати свою особлива флора і фауна, тільки в ринку квартир та іншого житла).

Якщо ж брати незалежне оцінювання квартир в Києві і області, то це теж різні роботи за складністю. В Києві ринок набагато стрімкіше розвивається, є свої найдорожчі і найдешевші райони. В області є також міста, де найбільш дороге житло, а є із найнижчою ринковою вартістю майна.

експертна оцінка квартир
експертна оцінка квартир

Розмір оригіналу:   881x512
Тип: jpg   Дата:

Ми звернулися до оціночної компанії Хорив www.khoriv.kiev.ua, яка має значний досвід в практичній діяльності із експертної оцінки в столиці і регіоні. Фахівці компанії нам спробували пояснити, як відбувається визначення оціночної вартості квартир в м. Київ.

Експертна оцінка квартир в Києві

Експертна оцінка квартири м. Київ найбільше враховує місце розташування житла. Якщо наша квартира розташована в центральних масивах Печерського, Шевченківського і голосіївського районів, то вартість такої нерухомості буде максимально високою. Навіть якщо наша квартира має жахливий стан, але буде розташована на вулиці Грушевського, Шовковичній чи Лютеранській, не хвилюйтесь, адже вартість її буде максимально великою. Експерти помітили, що навіть в період економічної і політичної кризи в Україні, нерухомість в центрі Києва не дешевшає.

Коштує оцінка квартири в місті Києві від 350 до 1000 грн. за один звіт. Виготовляється така робота орієнтовно за один робочий день. Але якщо замовник просить надати йому звіт терміново, то за додаткову оплату він може отримати звіт із оцінки майна за 2-3 години. Для замовлення незалежного оцінювання квартири чи кімнати, потрібно надати документ на право власності, також технічний паспорт БТІ і звісно ж документ, що може підтвердити особу замовника, тобто власника майна.

Експертна оцінка квартир в Київській області

Експертна оцінка квартир в Київській області теж орієнтується на місце розташування, але не так самого об’єкту оцінки, а міста, де він знаходиться. Наприклад міста, що розташовані максимально близько до столиці: Обухів, Бровари, Вишгород, Бориспіль, мають найбільшу привабливість і вищу ціну. Дешевше можна придбати квартиру на околиці області: Тетіїв, Володарка, Фастів, Біла Церква.

Вартість визначення оціночної вартості квартири в Київській області складає від 400 до 1200 грн. Строки виконання і перелік документів є аналогічними для оцінки квартир міста Києва, що вказані в статті вище.

Для більш детальної консультації радимо Вам звертатися до експертів оціночної компанії «Хорив».

9 лютого 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук