Фінляндці вважаються найчеснішими і законослухняними громадянами, тому зневажають тих, хто бере чуже. У 2001 р. Фінляндія стала першою країною у світі, де практично відсутня корупція в державних органах.
Фінляндці
Фінляндці

Розмір оригіналу:   619x460
Тип: jpg   Дата:

Протягом початої теми про традиції фіннів, треба сказати, що фінни не люблять гучних розмов, метушні, швидкого розвитку подій. Перш ніж щось вирішити, вони повинні грунтовно подумати. Чесність і відкритість – кращий засіб від непорозумінь, які в ізольованих умовах мешкання могли коштувати життя. У розмові зважують кожне слово. Фінляндці усі сприймають серйозно, тому будь-яка усна обіцянка, запрошення, прохання для них закон. Фінляндці не розуміють прийняте у нас “і чого там не збовтаєш зопалу”. Тому співрозмовники спокійно відносяться до тривалих пауз в розмові, ніколи не перебивають один одного, не люблять багатослівності. При цьому люди охоче спілкуються на будь-які теми. Фінляндці - в числі світових лідерів як читачі книг і газет, відвідувачі бібліотек і освітніх сайтів.
Фінляндці
Фінляндці

Розмір оригіналу:   929x604
Тип: jpg   Дата:

Такі вже традиції фіннів, але під час розмови вони не люблять стояти близько один до одного. Нетактовним вважають поплескування по плечу або інший, на перший погляд, дружній жест між малознайомими людьми . Навіть в громадському транспорті люди зберігають значну відстань один від одного. Усе це – зовнішній прояв поваги до індивідуальності кожного. Як чоловіки, так і жінки вважають за краще вітатися міцним рукостисканням. Співрозмовники завжди дивляться в очі один одному. Відведений сторону погляд може збудити підозру в непорядності .
Характерна ознака сучасних фінських міст і сіл – гармонійне поєднання забудови і природних об’єктів. Житлові квартали розділені справжнім лісом. Зеленим кільцем дерев оточені і самі міста, тому іноді навіть важко зрозуміти, де закінчується міська забудова і починається сільська місцевість або суцільні лісові масиви. Удома, під’їзди, двори – скрізь порядок. Усе зроблено з любов’ю і доглянуто. Берегти природу – це не гасло країни, а звичайна справа, щось подібне до дихання або вживання їжі. Такого ж відношення до неї фінни вимагають від усіх гостей та туристів країни.

12 грудня 2013

Автор:

Фінляндці: ці незвичайні традиції Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук