Компанія Google впродовж багатьох років докладає усих зусиль, щоб полегшити планування поїздок, але останні декілька місяців були особливо важливими для пошукового гіганта, оскільки справа стосується бронювання подорожей.

Google Trips - допоможе забронювати готель
Google Trips - допоможе забронювати готель

Розмір оригіналу:   821x695
Тип: jpg   Дата:

У грудні компанія Google додала новий інструмент для рейсів, який попереджає користувачів, коли квиток, який вони планують купити, продається по знижці. Потім, в січні, Google почала використати штучний інтелект для прогнозування затримок рейсів, до того, як авіакомпанії відправлять повідомлення клієнтам.

Але на цьому компанія Google не зупиняється. Цього тижня вона оголосила про нову технологію пошуку готелів для мобільних пристроїв, який включає надійніші параметри фільтрації цін, зручні для пошуку деталі зручності і можливість бронювання прямо з результатів пошуку, без необхідності спочатку переходити на окрему сторінку.

За допомогою нової технології ви також можете внести зміни у свої броні і отримати доступ до них в автономному режимі за допомогою додатка Google Trips, який доступний на iOS і Android.

13 лютого 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук