Нові заходи безпеки вводить Міністерство туризму Домініканської Республіки унаслідок черги загадкових смертей іноземних туристів. Зокрема, готелі Домінікани частіше інспектуватимуть, а готел'єрів зобов'яжуть в кожному номері розміщувати дані про те, куди слід звертатися у разі ЧП.

готелі Домінікани вводять нові правила
готелі Домінікани вводять нові правила

Розмір оригіналу:   1024x594
Тип: jpg   Дата:

Детальна перевірка усіх готелів, згідно з новими правилами, проводитиметься чотири рази в рік. При цьому особливу увагу приділятимуть якості їжі і напоїв, у тому числі в міні-барах. Крім того, за найближчі декілька тижнів усі готелі повинні розмістити в кожному номері пам'ятки з контактами екстрених служб, посольств і туристичної поліції.

Також перевірці піддадуться лікарі, працюючі в готелях і їх відповідність кваліфікації. Крім того, на курорті Пунта-Кана планується відкрити центр екстреної допомоги туристам.

Нагадаємо, що серія загадкових смертей туристів в готелях Домінікани стривожила турринок. Всього після вживання напоїв з мінібарів готельних номерів раптово померло 10 американських туристів, а 1 червня в Домінікані раптово померла угорська туристка. На тлі безглуздих смертей турпотік в цю країну впав на 75%, а кількість повернень за квитки із США в Домінікану злетіло на 127% з початку року. Домініканська влада стверджує, що усі американці померли з природних причин.

Проте, нагадаємо, Домініканська Республіка офіційно запросила ATF (Бюро по алкоголю, тютюну, вогнепальній зброї і вибуховим речовинам) допомогти провести розслідування у зв'язку з тривожним потоком смертей туристів із США.

Хосе Томас Перес, посол Домінікани в США, написав американському сенаторові Чаку Шумеру, підтримуючи його заклик до участі агентства в розслідуванні походження фальсифікованого алкоголю того, що опинився в мінібарах готелів, який перед смертю вживали туристи.

Посол підтвердив, що влада вже працює з ФБР, і повідомив американському сенатору Шумерові, що виступив за повне розслідування раптових смертей туристів, що Домінікана розширить це розслідування і доведе його до кінця, щоб пролити світло над "будь-якими можливими маніпуляціями з алкоголем і харчовими продуктами".

У своєму заклику до участі в розслідуванні ATF, американський сенатор Шумер припустив, що у всьому винен контрабандний алкоголь, оскільки деякі туристи померли, випивши з міні-бару у своєму номері. "Ми усі знаємо, що деякі злочинці використовують метиловий спирт в алкоголі. Тіньові бізнесмени додають метанол в алкоголь замість етанолу. Чи не це причина черги смертей туристів"? – сказав він.

24 липня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук