І знову Ми в Єгипті.   По прильоту в Єгипет я найняв місцевий автомобіль з гідом ( вартість 60 місцевих фунтів ) і відправився в курортне місце Хургада.
Хургада. Фото
Хургада. Фото

Розмір оригіналу:   800x600
Тип: jpg   Дата:

Місто  Хургада просто росте на очах, всюди нові будівництва і готелі, що знаходяться  в процесі будови, нові висотки . Ще всюди можна побачити людей у формі, охорона туристів дуже надійна – це відлуння недавньої революції . Ще нещодавно пляжі в Хургаді були абсолютно порожніми, але нині туристичний бізнес набирає свої оберти наново. Море, набережна і білосніжні яхти Хургади.
Хургада
Хургада

Розмір оригіналу:   800x558
Тип: jpg   Дата:

На узбережжі Хургади і по усьому місту розкидані тисячі магазинів і дрібних крамниць. Продавці, які просто зобов’язані знати російську мову, оскільки російськомовні туристи і відвідувачі складають левову частку від усього відсотка відвідувачів, а так само і доходу.
Вулиці Хургади
Вулиці Хургади

Розмір оригіналу:   1024x768
Тип: jpg   Дата:

Зайдемо в одну з крамниць з продажу парфюмів . Назва її усім відома – пострадянське -ЦУМ . В цьому магазині більше 50 видів ароматичних масел, парфюмів, есенцій . Більшість з них має класичну назву Шахирезада, Клеопатра, Алі-баба, Алладін, Ра.
Хургада -туристична мекка для туристів, кожен вечір тут проходять свята і фестивалі. І ніяких народних танців, тільки сучасна хореографія. На сценах співають молоді BOYZ BAND англійською мовою . Усе інше як у нас, тільки не п’ють пиво з пляшок. Взагалі спиртне вживають тільки туристи і в основному наші.
Хургада
Хургада

Розмір оригіналу:   800x512
Тип: jpg   Дата:

У Хургаді довкола вивіски російською мовою, почуваєш себе як вдома, навіть є православний храм Архангела Михайла, правда у нас церкви з калашниковими не охороняють .
У Єгипті обов’язково сходіть в ресторан і спробуйте морепродукти, суп з креветок, салат з кальмарів, креветки на грилі. Навіть є безалкогольне вино, оскільки у багатьох ресторанах спиртне заборонене, хоча воно більше схоже на сік.
А з вами був блог про туризм. Подорожуйте із задоволенням!

22 серпня 2014

Автор:

Хургада. Єгипет Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук