безвізовий режим
безвізовий режим

Розмір оригіналу:   300x196
Тип: jpeg   Дата:

Міністерство туризму Ізраїлю докладе усі зусилля для швидкого укладення договору між Ізраїлем і Україною про відміну віз для короткострокових поїздок. Про це повідомив міністр туризму Ізраїлю Узі Ландау в ході зустрічі з Клубом головних редакторів країн СНД, Балтії і Грузії, передає кореспондент БЕЛТА.
За словами міністра, уряд Ізраїлю і він особисто за вільний і безвізовий режим переміщення, але держави зобов’язані стежити за своєю безпекою. “Ви бачили ретельні перевірки в аеропорту Бен-Гуріон. Ці перевірки проводяться для безпеки як громадян, так і гостей Ізраїлю”, – пояснив він.
Міністр відмітив, що зовсім нещодавно підписана угода з Грузією про відміну віз, трохи раніше – з Росією. Він виразив надію, що і угода з Україною буде укладена в найближчому майбутньому. В той же час Узі Ландау не зміг назвати конкретні терміни, оскільки проходять процедурні питання.
Як повідомлялося БЕЛТА раніше, пропозиція про укладення договору про безвізові поїздки МЗС України передало ізраїльській стороні.

6 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук