Ось ми і повернулися на Кіпр знову. Сталося це через 2 роки після першого відвідування.
Цього разу ми з радісним почуттям усередині чекали коли літак зробить посадку, ми сядемо в машину і поїдемо в Лімасол. Цього разу ми забронювали номер в готелі (можна навіть назвати guest house) “Lordos Hotel Apts”. У номері було дві кімнати, балкон, ванна і невелика кухня, де ми готували собі сніданки.

острів Кіпр
острів Кіпр

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Ми приїхали в готель трохи раніше за годину заселення, але нам повезло, покоївка трохи говорила по-російськи і допомогла нам заселитися. Коли ми зайшли в перший номер нам здалося, що в ньому хтось палив цигарки, не дивлячись на те, що там було зроблено генеральне прибирання. Ми попросили переселити нас в інший номер. Нас без проблем переселили в інший номер. Вид з вікна не те щоб був красивий, але і не так і поганий, ми навіть могли бачити море.
Готель знаходиться в метрах 300 від моря і ми знову щодня ходили загорати, можна навіть сказати згорати. Я загоріла до такої міри, що у мене навіть шкіра на лобі опухла і на вигляд здавалося, що в район лоба мені закачали повітря. Але це не зіпсувало враження від відпустки. Ми також ходили загорати на пляж, потім йшли додому, приймали душ і йшли гуляти по провулках міста Лімасол. Забіжу вперед і скажу, що ця відпустка – вдалася.
У цей заїзд ми дозволили собі міні круїз з Лімасола в Ізраїль по святих місцях. Ми відвідали Єрусалим і Хайфу. Це була надзвичайна подорож. Коли ми під’їжджали до Єрусалиму автобус зупинився біля магазину, де можна було купити святу воду, обереги, чаші і багато що інше. Але що нас більше здивувало, так це те, що якщо у вас на даний момент немає певної суми або ви не розраховували на такі додаткові витрати (а витрати будуть додатковими, тому як вибір того, чого хочеться купити дуже великий), то можна узяти цю річ на виплату, тобто приїхати додому і переказати гроші на рахунок, який вам дали. Така ось довіра. Так ми придбали для себе золоті кулончики. Для рідних я купила свічки, хрестик з 4 стихіями, святу воду і чарку. Можу зробити висновок по цьому міні круїзу, що час і витрачена сума були не даремними.
Але повернемося в Лімасол. Цього разу ми застали фестиваль вина. Це найбільше свято, коли будь-який охочий може випити вина стільки, скільки побажає. Потрібно заплатити за вхід символічну суму, купити чарку і вперед пити вино. Якщо захочете вийти з фестивалю, то свій квиток можете обміняти на пляшку вина і забрати її з собою (келих теж забираєте з собою).
фестиваль вина на остріві Кіпр
фестиваль вина на остріві Кіпр

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Вино на фестивалі – це вам не магазинне вино в Україні. Усе сьогодення, стільки видів і виробників вин збираються в одному місці. Тут збираються як приватні, так і великі виробники. Якщо хочете, можете топтати виноград.
фестиваль вина в Лімасолі
фестиваль вина в Лімасолі

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

З приводу закуски, адже стільки випитого спиртного потрібно закусити скажете ви. Так, якщо хочете, то можете і закусити. На території фестивалю можна сісти і поїсти шашлик, але це за окрему платню. Якщо в келиху кінчилося вино – не біда, берете чарку, виходите з-за столу і йдете туди де наливають вино і де вам сподобалося, скільки б ви не підходили вам завжди наллють. І такий фестиваль триває тиждень. Ми платили всього 6 євро за вхід. Нам було досить відвідати цей фестиваль один вечір. Так само в цю поїздку ми побували на джип-сафарі в купальні древніх богів – адоніса і Афродіти.

І ще ми відвідали ферму осликів, що залишила дуже глибоке враження в душі.
Нас забрали від готелю і привезли в селище, де ми пересіли на старі “нові” автобуси і поїхали на ферму осликів.

ферма біля Лімасолу
ферма біля Лімасолу

Розмір оригіналу:   670x434
Тип: jpg   Дата:

По дорозі на ферму є крутий поворот, перед яким водії зупиняються, хрестяться і потім повертають автобус. Це просто неймовірно і страшно одночасно, тому як з лівого боку повороту невеликий обрив (автобус повертає праворуч). Ось ми і приїхали на ферму. У загороді ходять ослики, за барною стійкою можна купити стручки дерева (не пам’ятаю як називається) і погодувати ними осликів.
Як тільки усі збираються починається розповідь про те, як треба правильно їхати верхи на ослику, як його підганяти і як підганяти не треба. Як тільки розповідь закінчується туристів запрошують осідлати осликів. У кожного ослика є своя кличка. Ось усі всілися, усі сказали своїм осликам “Ела, ела” і рушили в дорогу. Всю дорогу від ферми до монастиря супроводжують люди з ферми, щоб хтось не впав або щоб ослики не пустували. На усіх осликів бракує, тому частина групи їде в монастир, а частина, що залишилася, їде з монастиря. Доречі там ми зустіли одного блогера з України, який співпрацював з Блогуном http://u.to/LKNQ і розповів нам про цю систему дуже багато корисної інформації.
прогулянка на осликах
прогулянка на осликах

Розмір оригіналу:   670x448
Тип: jpg   Дата:

Після завершення цього “хресного ходу” на фермі починається трапеза з національних блюд з вином. Так само на фермі є і розважальна програма з танцями, з цікавими тостами за пані і чоловіків. Нудьгувати на фермі вам не припаде. Від’їжджати з ферми ви будете ситими, втомленими, але задоволеними і з почуттям того, що ви захочете повернутися сюди знову.

Ось так пройшло наше друге відвідування Лімасола. Відлітаючи ми знову вирішили повернутися сюди знову.
Але це вже буде інша історія нашого туристичного блогу і буде вона мабуть вже у наступному році.

11 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук