Первоначально необходимо начинать ознакомление с системой на основе поэтапных примеров разработки конфигурации в 1С 8.2. Всего-лишь за каких-нибудь 25-35 минут вы сможете ознакомиться с общими положениями разработки приложения в платформе 1С:Предприятие 8.2 самостоятельно сможете конфигурировать наиболее часто используемые объекты системы.

Для детального ознакомления с возможностями и принципом работы в системе можно просмотреть видео-уроки 1С 8.2 в виде онлайн курса «Разработка конфигураций в 1С:Предпритие 8.2». В данных видеокурсах вам последовательно преподнесут информацию о том, каким образом создавать управляемое приложение в системе 1С. Первоначально вам дадут азы разработки и постепенно будет наращиваться объем учебной информации так, что вы сможете понять каким образом необходимо делать компоновку данных системы.

обучение 1С 8.2
обучение 1С 8.2

Розмір оригіналу:   1600x700
Тип: jpg   Дата:

Що таке 1С?

1С – це фірма, яка розробила систему 1С :Підприємство. Фірма 1С заснована в 1991 році Борисом Нуралієвим і його братом Сергієм. Лідерством в софтверному бізнесі фірма 1С зобов'язана своїй розгалуженій мережі партнерів і своєму суперпродукту "1С : Підприємство". Постановою Уряду від 21 березня 2002 року за створення і впровадження в галузях економіки системи програм "1С : Підприємство" колективу розробників – співробітників "1С" була присуджена Премія Уряду в галузі науки і техніки.

Чому 1С :Підприємство?

Так, дійсно, чому саме 1С :Підприємство? Адже існує багато програм подібного роду. Вся річ у тому, що 1С :Підприємство утілює самі передові технології баз даних, а саме, об'єктно-орієнтований підхід до розробки програм, реалізацію триланкової архітектури і можливості доступу до системи за допомогою Web- браузеру. До того же 1С :Підприємство найбільш поширена в межах нашої країни. Володіючи таким потужним інструментом, Ви можете бути спокійними за своє працевлаштування і пристойну зарплату на найближчі 15 років!

Що таке 1С :Підприємство?

1С :Підприємство - це спеціалізована об'єктно-орієнтована система управління базами даних (СУБД), призначена для автоматизації діяльності підприємства і рішення різнопланових завдань. Особливо добре у неї виходить автоматизувати облікові завдання: кадровий облік, розрахунок зарплати, бухгалтерський облік, складський і управлінський облік.

В порівнянні зі своїми попередниками" 1С :Підприємство 8.2" дозволяє вирішувати складніші завдання, забезпечує високу масштабованість і надає розробникові багатий набір інструментів для створення багатофункціональних прикладних рішень.

Об'єкти і механізми системи 1С :Підприємство

Система 1С :Підприємство надає в розпорядження розробникові широкий набір об'єктів, на основі яких і створюються усі прикладні рішення. До них відносяться перерахування, константи, довідники, документи, регістри і так далі. А також система має вбудована мова програмування, механізм запитів (SQL запити), різні візуальні редактори і конструктори.

1С Бухгалтерія

Самий затребуваний ринком механізм в 1С :Підприємство (і історично перший). Зазвичай починають вивчати 1С саме з бухгалтерії, але я б порадив спочатку вивчити загальні об'єкти системи. Проте бухгалтерські механізми дуже важливі і знати їх необхідно.

1С Зарплата

Складна предметна область зі всякими видами розрахунку, групами, витісненням і іншим шаманством. 1С навчилася з блиском автоматизувати навіть найскладніші системи розрахунку зарплати.

1c Склад

Найпростіший механізм в 1С :Підприємство. Найчастіше вивчення 1С розпочинають саме із завдань складського обліку – зрозуміла для більшості предметна область (хай і на "побутовому" рівні) дозволяє швидко і наочно продемонструвати можливості 1С по автоматизації складських і торгових процесів.

2 листопада 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук