швидка доставка листів
швидка доставка листів

Розмір оригіналу:   670x320
Тип: jpg   Дата:

У наше століття неймовірно швидких швидкостей до недавнього часу спостерігалася повільна доставка відправлених листів, бандеролей, посилок по лінії звичайної поштової служби. Щоб створити конкуренцію, була зареєстрована компанія “Експрес”. Термін “експрес” вже говорить, що якщо сьогодні ви послали другу, в офіс, до установи будь-яке поштове відправлення, то адресати отримають їх в самі оперативні терміни.
Швидкість стала нормою
Компанія, яка з’явилася 14 років тому, створила прекрасні умови, щоб швидка доставка листів по Росії і іншим напрямам стала нормою життя РФ. Можна стверджувати, що апріорі поставлені цілі досягнуті. З кожним роком локація обслуговування розширювалася, і сьогодні нашою системою доставки поштових відправлень користуються:
  • тисячі великих, середніх і малих промислових компаній;
  • установи державного управління, систем охорони здоров’я, культури, освіти;
  • юридичні, нотаріальні, адвокатські служби;
  • мільйони простих росіян.
На сьогодні експрес-сервіс займає домінантні позиції в Російській Федерації в кластері профільних послуг.
Ще возимо вантажі
Сьогодні компанія робить не монопослугу, а цілий їх комплекс, хоча основним завданням як і раніше залишається швидка доставка листів по Росії. Розгалужена кур’єрська служба практикує разом з поштою доставку в усі регіони РФ, в СНД різних попутних вантажів. Це можуть бути товари для інтернет-магазинів, постачання продукції, сировини промисловим і переробним підприємствам і багато що інше. “Експрес” зайняла свою нішу на міжнародних вантажних перевезеннях доставки поштової кореспонденції. Ви можете відправляти усе, що не заборонено міжнародними правилами, у будь-яку країну планети.
Доставка усіма видами транспорту
Компанія має свій Логістичний центр, за допомогою якого розробляються економічно вигідні і швидкі напрями доставки поштової і іншої продукції. На усі відправлення дається гарантія у разі форс-мажору, в результаті якого можлива їх безповоротна втрата. Ми доставляємо пошту, вантажі одержувачам використовуючи:
  • залізничний і автомобільний транспорт;
  • річкові і морські судна;
  • літаки внутрішніх і міжнародних ліній.
Цим досягається не лише максимально швидка доставка листів по Росії, але і в планетарному масштабі за оптимальними цінами.

30 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук