Останнім часом люди вирушають в подорожі не лише для того, щоб насолодитися красою пейзажів і відвідати історичні пам’ятки. Досить давно вже з’явилися люди, які подорожують для того, щоб спробувати на свій смак який-небудь відомий продукт, наприклад, французький сир або вино. Нижче представлений список 6 винних готелів Європи, в яких мандрівники зможуть покуштувати напій і заразом упізнати його історію.
Винні готелів Європи
Винні готелів Європи

Розмір оригіналу:   576x387
Тип: jpg   Дата:

1. L’And, Португалія
Цей готель відкрився зовсім нещодавно, але вже став широко відомим. Його відрізняє красивий і незвичайний дизайн – при обробці номерів використаний натуральний камінь, а з вікон відкривається живописний вид на Алетенжу. Тут можна покуштувати кращі сорти вина і делікатеси місцевого виробництва – сири, свинину.
2. Conti di San Bonifacio, Італія
Цей готель теж з’явився нещодавно, по суті, він є звичайним фермерським будинком і виноградником. Тут є п’ять кімнат для гостей, басейн, а хазяї почастують місцевим вином і блюдами традиційної кухні.
3. Loisium Sudsteiermark, Австрія
Цей готель знаходиться в Штирії, районі, здавна відомому своїми винами. Піднявшись на дах готелю можна потрапити у винний бар.
4. Becker’s, Німеччина
Цей готель широко відомий не лише в Німеччині, але і за її межами. Вже п’ять поколінь сім’ї Бекер (Becker) володіють готелем, який знаходиться в німецькому місті Трір. До готелю відноситься ресторан, в якому пригощають рислінгом і іншими винами, зробленими тут.
5. Hacienda Zorita, Іспанія
Hacienda Zorita знаходиться на місці колишнього монастиря в долині річки Дуеро. Тут є зручні номери для постояльців, ресторан з кращими винами Іспанії і традиційними іспанськими блюдами. Тут, до речі, зупинявся Христофор Колумб, принаймні, так говорить легенда.
6. Les Sources de Caudalie, Франція
У цьому готелі відвідувачів чекає різноманітність інтер’єрів, затишні номери і звичайно, бар і винний льох в якому зберігається 16 тисяч пляшок вина.

14 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук