Цього літа в аеропортах Бургасу та Варни з'явиться 20 нових напрямів, повідомляє прес-служба компанії-концесіонера "Fraport Twin Star Airport Management". У компанії уточнюють, що аеропорти вже працюють за літнім розкладом, а за попередніми прогнозами цього року пасажиропотік збільшиться на 10 відсотків в порівнянні з минулим роком.

аеропорт Варни
аеропорт Варни

Розмір оригіналу:   770x366
Тип: jpg   Дата:

Так, цього літа в аеропорту Варни з'являться польоти в Кассель(Німеччина), Зальцбург(Австрія), Бірмінгем(Великобританія), Ліон(Франція) і Каїр(Єгипет). У аеропорту Бургасу – в Мюнхен, Меммінген і Дюссельдорф(Німеччина), Мілан і Бергамо(Італія), Львів(Україна), Роттердам і Маастріх(Голландія), Лодзь і Шимані(Польща), Ліл(Франція), Еребру і Сноркелінг(Швеція), Вааса(Фінляндія), Бейрут(Ліван) і Тегеран(Іран).

За повідомленням компанії, очікується скорочення пасажиропотоку з Росії і його збільшення з інших країн. Очікується, що пасажиропотік з Польщі виросте на 30-40 відсотків.

Цього літа очікується, що аеропорт Бургасу уперше зустріне більше 3 млн. пасажирів, а аеропорт Варни- більше 2 мільйонів.

У компанії уточнюють, що вже заплановане розширення аеропорту Бургасу. Проект буде реалізований в 2019-2020 роках. Планується розширити зону для реєстрації Терміналу 2, збільшити кількість постів перевірок багажу і персонального огляду, а також розширити паркінг.

20 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук