Париж є одним з самих дивних і красивих у світі міст. Його затишними вуличками, бульварами, мостами і прекрасними архітектурними ансамблями, здається, можна насолоджуватися нескінченно довго. Проте ніяка інша будівля не викликає таких суперечливих відгуків в душі кожного, хто його бачить, як величезна монолітна вежа, названа Монпарнас. Цей хмарочос із скла і металу, висота якого більше 200 метрів, вважається одним з найпотворніших і в той же час найцікавішою спорудою. А усе тому, що з даху Монпарнаса відкривається просто приголомшливий вид і не можна не визнати, що вежа ця є найпопулярнішим туристичним “атракціоном” Парижу.
Вежа Монпарнас в Парижі
Вежа Монпарнас в Парижі

Розмір оригіналу:   620x400
Тип: jpg   Дата:

Споруда ця зводилася впродовж 3 років, починаючи з 1969 року, втім, само будівництво Монпарнаса було якимсь спонтанним, а рішення побудувати вежу було, мабуть, не дуже обдуманим – не даремно його будівництво намагалися кілька разів зупинити. Тепер же ця вежа, незграбно височіє над усіма іншими будівлями 15 округів Парижу, виглядає якось дуже самотньо, абсолютно не вписуючись в міський ландшафт. Проте, кожен, хто приїжджає в Париж, намагається побувати на оглядовому майданчику Монпарнаса, щоб насолодитися захоплюючими видами.
Вежа Монпарнас в Парижі
Вежа Монпарнас в Парижі

Розмір оригіналу:   620x400
Тип: jpg   Дата:

Це може здатися неймовірним, але хмарочос йде не лише далеко увись, а і досить глибоко під землю і лінії метро перетинаються прямо під Монпарнасом. Біля підніжжя вежі розташувався великий торговий комплекс, на верхніх поверхах хмарочоса відкрито немало затишних кафе і сувенірних магазинчиків, значну ж частину приміщень займають офіси. У вежі працює 26 швидкісних ліфтів, які менше ніж за хвилину зможуть доставити вас на оглядовий майданчик або вибраний вами поверх. До речі, відвідування оглядового майданчика знаменитого хмарочоса обходиться дешевше, ніж відвідування Ейфелевої вежі, а ось огляд в ясну погоду відкривається значно ширший, так що недивно, що охочих відвідати Монпарнас не менше, ніж охочих побувати на Ейфелевій вежі.

5 листопада 2014

Автор:

Вежа Монпарнас в Парижі Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук