Колись давно, я навіть не пам’ятаю у якому це саме було році, випав шанс поїхати в хороший готель в Туреччину. Причому, дуже дешево. Те був наполовину рекламний тур в тоді ще новий готель Grand Hotel Artside. Забігаючи вперед, скажу, що відпочинок в Туреччині, Сіде (а саме в цьому місті і знаходився готель), нам сподобався. Втім, порівнювати тоді також було особливо не з чим. Але Artside цілком заслуговує своїх нинішніх 5 зірок (тоді йому ще не їх далечінь, готель значився, як 4 зірки).
Відпочинок у Туреччині-Сіде
Відпочинок у Туреччині-Сіде

Розмір оригіналу:   640x406
Тип: jpg   Дата:

Прекрасний сервіс, доглянута, хай і невелика територія, красива будівля, великий басейн, приємний пляж (проте, через дорогу). Годували непогано. Хоча, звичайно ж, одноманітно. Алкогольні напої ми тоді ще не розкуштували, тому подорож була виключно тверезою.
Зате не без екскурсій. Так, ми відвідали легендарне Памуккале. То була дуже ризикована екскурсія. По-перше, ми придбали путівки на неї прямо на вулиці, а саме на базарі за дуже смішні гроші. Потім нас повезли на якомусь старому автобусі з незрозумілими людьми через усю країну.

Відпочинок у Туреччині-Сіде
Відпочинок у Туреччині-Сіде

Розмір оригіналу:   611x445
Тип: jpg   Дата:

Найголовніше, що ніхто не говорив не лише по-українськи і російські, але навіть по-англійськи. Хоча ні, брешу. Один “товариш”, болгарин, батько сімейства знав російську мову, але демонстративно повідомив, що допомагати нам не стане. Дивна національна ненависть у своєму наймерзеннішому виді. Ну, що ж, так означає так. Екскурсія займала два дні, з ночівлею в якомусь глухому селі, в несподівано непоганому готелі за 7 доларів/добу. Причому, в ньому був і басейн, і шведський стіл хорошого рівня і навіть непогані номери! Атмосфери додавали завивання з місцевої мечеті. Памуккале, на жаль, вивчити не вдалося, оскільки нам дали всього біля години. А потім повезли на південь на килимову фабрику, де занудний торговець Росимо дві години безперервно пропонував нам купити турецький килим…
Відпочинок у Туреччині-Сіде
Відпочинок у Туреччині-Сіде

Розмір оригіналу:   605x451
Тип: jpg   Дата:

Так, Памуккале ми толком не подивилися, але маленьку пригоду пережили. А Artside згодом з теплотою згадували, навіть побувавши в куди дорожчих і шикарніших місцях. Продаж путівок в Туреччину зараз йде повним ходом, благо люди зараз більше подорожувати стали. Рекомендував би я вам Artside зараз? Цілком! Ціни піднялися, звичайно, але все одно високими їх не назвеш. Так, слід знати, що основний контингент цього турецького готелю не слав’яни, а німці, а це значить, що сервіс буде на пристойному рівні і з німецькою точністю.
Відпочинок у Туреччині-Сіде
Відпочинок у Туреччині-Сіде

Розмір оригіналу:   617x453
Тип: jpg   Дата:

11 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук