Будь-яке обгороджування будинку, котеджу або ділянки несе в собі не лише захисну, але і естетичну функцію. Ковані ворота, як правило, вибирають люди, що мають художній смак. Такі ворота актуальні завжди, вони ніколи не виходять з моди. Найчастіше їх встановлюють процвітаючі люди, оскільки їх вартість дещо вища, ніж ціна звичайних воріт.

ковані ворота
ковані ворота

Розмір оригіналу:   760x550
Тип: jpg   Дата:

Існує два основні типи кованих воріт:

  • відкриті, які дозволяють перехожим милуватися красою і доглянутістю ділянки;
  • закриті. Ідеально підійдуть людям, які хочуть закритися від сторонніх очей.
Замовити виготовлення воріт за низькою ціною

Придбати ковані ворота в Києві можна в компанії «ART-Металл». Великий каталог продукції кованих калиток та воріт дозволяє вибрати обгороджування на будь-який смак. На сайті представлені якісні фото і вказані ціни на ковані ворота. Співробітники компанії дуже компетентні і допоможуть зробити грамотний вибір, враховуючи усі особливості подальшої експлуатації обгороджування. Оформити замовлення можна на сайті у формі зворотного зв'язку, зателефонувавши за номером (044) 513-05-09 або в офісі компанії. Продаж обгороджувань – не єдина спеціалізація компанії, компанія «ART-Металл» пропонує повний спектр послуг з доставки і монтажу воріт. Роблячи замовлення в «ART-Металл», покупець може забути про увесь можливий клопіт, пов'язаний з установкою обгороджування.

Якісні ворота виготовляються кращими ковалями, термін їх служби практично не обмежений. Встановивши ковані ворота, Ви підкреслите свій бездоганний смак і зробите відмінне капіталовкладення.

Ковані ворота для хатини під Києвом - це передусім головний виріб для будь-якої заміської ділянки або дома. Люди завжди прагнули обкреслити свої володіння, тому такі вироби як ковані ворота знайомі людському суспільству не одне тисячоліття.

Вашій увазі компанія «ART-Металл» пропонує відкривні та відкатні ворота.

Найпоширеніші із старовини ворота – відкривні. Ковані ворота, а саме відкривні переважно ставляться в нашому житті в таких місцях, як проїзди в двори, гаражі, на виробничі площі.

Відкривні ворота розрізняються по розмірах, конструкціях, можуть оснащуватися калиткою, автоматичною системою, відкриватися всередину або назовні, можуть бути дерев'яними, кованими, з металлопрофілю, комбінованими і іншими. Відкривні ворота прикрашаються кованими гратами, що надають цікавого і елегантного вигляду, що обумовлюється виключно бажаннями і фінансами хазяїна, що вирішив встановити відкривні ворота, утілюючи іноді в реальність власні найекстравагантніші фантазії по оформленню екстер'єру. Відмінною позитивною рисою воріт представляється безвідмовність в експлуатації.

Для організації зручного в'їзду і виїзду на територію, потрібно ідеальне рішення – це ковані ворота відкатні. Ворота відкатні істотно заощадять простір внутрішньої і зовнішньої прилеглої території.

А щоб полегшити Ваш в'їзд і виїзд, як при відкривних, так і при відкатних воротах, компанія «ART-Металл» пропонує Вашій увазі установку автоматики на ворота.

Майстри компанії уміло поєднують різні матеріали, які у результаті доповнять один одного гармонійно і легко впишуться в загальний вигляд усього обгороджування. Варто відмітити, що ковані калитки, у всі часи, вважалися кращими, за рахунок довговічності, надійності і вишуканості в оформленні. Середній термін служби кованого виробу більше 15 років, при цьому зберігається його неповторність і оригінальність.

Вибираючи ковану калитку в Києві, слід пам'ятати, що вона грає роль не лише доповнення до воріт і обгороджувань, але і повинна вписатися в загальну архітектуру усього будинку.

6 серпня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук