Наближається літо, а це означає, що усе більше і більше людей збираються на відпочинок. Будь то глухе село, чорне море або закордонний відпочинок. Одним з найважливіших питань, яким задаються відпускники, це вибір житла. Сьогодні насправді величезний вибір приватних будиночків, готелів, пансіонатів для відпочинку, які будуть раді вашому візиту. Все більшою популярністю на сьогоднішній момент користується відпочинок “Дикунами”. І я їх розумію: свіже повітря, море, їжа приготована на костриці, пташки щебечуть – краса. Але при такому відпочинку вам знадобиться намет. А як поставити намет я вас навчу.
Ставимо намет
установка намету
установка намету

Розмір оригіналу:   550x160
Тип: jpg   Дата:

Насамперед треба вибрати місце для вашого намету, воно має бути рівне, не повинно бути ніяких каменів загалом там де вам комфортно спатиметься. Якщо ж місце не рівне, підстиліть суху морську капусту або розрівняйте лопатою. Місце треба вибрати сухе, ну і зрозуміло, що треба думати про безпеку:
 • уважно огляньте рельєф вашої місцевості, чи немає поблизу сухих або трухлявих дерев, загрозливих вашій безпеці;
 • не має бути ніяких коренів, що стирчать із землі;
 • уважно дивітьс,я щоб не було розкидане сміття;
 • якщо ви знаходитеся поблизу моря або річки, постежте за рівнем води, щоб вас не підтопило (як варіант розташуватися на піднесеності);
 • по відношенню до вітру намет треба ставити, щоб його не надувало, інакше його доведеться закрити і відкрити вентиляційний отвір ( він має бути практично в кожному туристичному наметі);
 • розбивайте намет по далі від стежок – гірська місцевість зона підвищеної небезпеки;
 • навіть якщо ви збираєтеся на один день, зберіть намет не кваплячись, на совість, раптове обвалення стелі мало кого обрадує.
Якщо ви вирішили відпочити на морі, то намет краще всього мати в розпорядженні входом до моря: по-перше у вас буде хороша вентиляція, а в по-друге буде приємно прокидатися з видом на море.
установка намету
установка намету

Розмір оригіналу:   500x316
Тип: jpg   Дата:

На наметі є так звана тяжка (мотузок) вона служить для того, щоб її не здувало. Причому прикріплятися можна до чого завгодно, буть то дерево, великий камінь або густі кущі.Обов’язково по кутах намету вбийте кілочки в землю. Ще можна присипати намет по периметру піском .
Ну ось намет зібраний і ви тепер можете не бояться вередливої погоди.
Який же намет вибрати, розповім двома словами.
 • Якщо ви не професіонал, то вам цілком підійде невеликий намет на 2 – 4 чоловіки.
 • Вага намету не повинна перевищувати півтора кілограми.
 • Намет повинен мати 2-і, максимум 3-и алюмінієві дуги.
 • Тент повинен складатися з нейлону.
 • І нарешті, показник водяного стовпа приблизно 5000 мм.
Більш детально про те, як вибрати намет тут.
З Вами був блог про туризм, а я Вам бажаю, щоб ваш туристичний похід пройшов вдало та запам’ятався вам приємними моментами

6 серпня 2014

Автор:

Як поставити намет Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук