дюті-фрі в аеропорту
дюті-фрі в аеропорту

Розмір оригіналу:   300x201
Тип: jpg   Дата:

Не знаючи, що придбати на день народження зятеві, почув пропозицію дочки про те, що краще – подарувати гроші. А вони, коли знову відправляться в загранподорож, самі куплять за нижчими цінами (в порівнянні з цінами магазинів нашого міста) подарунок. При цьому, в розмові промайнуло словосполучення “duty-free”.
Для бувалих туристів – слово “duty-free” – не ново. При його відразу в голові мелькають зображення сигаретних блоків, високоякісній кондитерській продукції, алкоголю за пониженими цінами і багато чого іншого
Виявляється, аеропорт можна використовувати для шопінгу. Отже, п’ятірка кращих аеропортів для шопінгу.
Перше місце займає знаменитий аеропорт “Хітроу”, розташований в Лондоні. Найхитріші пасажири прекрасно знають, де і що купити в цьому аеропорту. Торгові площі в цьому аеропорту розміщені на території 48 тисяч квадратних метрів і знаходяться в п’яти терміналах. При цьому ціни в магазинах коливаються від “скільки є в кишені” до преміум. Розподіл цін в аеропорту залежить від терміналів. У тому випадку, якщо вам потрібний шоколад, алкоголь або косметика, то таку продукцію ви зможете знайти у будь-якому терміналі, але, якщо ви бажаєте придбати дизайнерський товар, то вам слід відправитися в Термінал 3. Саме там ви зможете знайти брендові товари від Armani, Gucci, Dior і інших. У Терміналі 5, який був відкритий в 2008 році, можна знайти різний товар з британською символікою призначений для туристів.
На другому місці розташовується Міжнародний аеропорт в Дубаї, який займає перше місце у світі за загальним обсягом продажів безмитної роздрібної торгівлі. У терміналі Шейх Рашид, який також відомий як Головний Зал, можна знайти будь-яку продукцію, починаючи від алкоголю і закінчуючи золотими прикрасами. Магазини в цьому терміналі займають 5400 квадратних метрів і працюють цілу добу, сім днів в тиждень.
Третє місце займає Міжнародний аеропорт у Ванкувері, в якому
можна знайти усе, чого побажає душа, від книг і листівок до прикрас і іграшок, які роблять найбільші канадські компанії. Окрім цього, покидаючи місто, ви зможете відвідати магазини таких відомих брендів як BrooksBrothers і Hermes.
Міжнародний аеропорт Інчхона займає четверте місце. Цей аеропорт, розташований в Сеулі, займає третє місце після Хітроу і Дубая за величиною для дюті-фрі шопінгу. Тут досить стандартний набір продукції, окрім магазину Louis Vuitton. Цей люксовій бренд вибрав Shilla Duty Free Shop в якості свого першого “небесного” магазину.
На п’ятому і останньому місці розташувався Амстердамський аеропорт Схіпхол. Девіз магазинів в Схіпхоле можна назвати так: “Прийшов, побачив, купив”. Цей аеропорт докладає немало зусиль для того, щоб зберігати свою позицію в якості одного їх головних аеропортів. Тут часто проходять різні акції, за типом “плати за два, отримай три”. Відстежувати усі нові пропозиції магазинів можна прямо з вебсайту.

9 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук