Турецька Анталія, включаючи довколишні курорти, встановила історичний рекорд по кількості тих, що відвідали цей регіон іноземних туристів, число яких з 1 січня по 22 серпня 2019 року перевищило 10 млн чоловік. Про такі дані відзвітували аеропорти Анталії і Алан’ї.

Анталія йде на рекорд по числу туристів
Анталія йде на рекорд по числу туристів

Розмір оригіналу:   896x488
Тип: jpg   Дата:

За даними турецьких ЗМІ, за аналогічний період 2017 року ці курорти відвідало 6.6 млн іноземних туристів, а 2018 року – 8.5 млн. Таким чином, відносно минулого року був досягнутий приріст в 17%.

Губернатор провінції Мунір Караоглу зі свого офіційного аккаунта в соціальній мережі Twitter повідомив, що Анталія крок за кроком рухається до своєї мети – 16 млн туристів в рік, відмітивши: "На 22 серпня число туристів, що прибули в Анталію, перевищило 10 млн чоловік. Встановлений історичний рекорд. Я поздоровляю усіх, хто вніс свій вклад в розвиток туризму в Туреччині та вплинув на це знаменне досягнення". За попередніми даними, на першому місці знаходяться туристи з Росії, на другому – з Німеччини, на третьому – туристи з України.

Додамо, що за даними міністерства туризму і культури Туреччини, в першому півріччі країну відвідало більше 18 млн іноземних туристів, це на 13.2% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. А в цілому за підсумками 2019 року влада Туреччини планує прийняти 50 млн іноземних туристів і отримати біля $35 млрд доходу від туристичної галузі.

28 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук