аеропорт Анталії
аеропорт Анталії

Розмір оригіналу:   1200x800
Тип: jpg   Дата:

Аеропорт Анталії обіцяють зробити зручніше для пасажирів до початку нового туристичного сезону. За повідомленням АТОР, повітряну гавань популярного турецького курорту оснастять новими системами, що зробить видачу багажу і паспортний контроль значно швидше.

План по розвитку аеропорту Анталії представила компанія ICF Airports. За її прогнозами, в 2018 р. аеропорт прийме до 30 млн пасажирів – на 4 млн більше, ніж роком раніше. У пікові дати працювати з пасажирами будуть до 500 офіцерів служб кордонного контролю, що дозволить обслуговувати близько 12 тисяч чоловік в годину і скоротити черги на паспортному контролі.

Також компанія розповіла про прийдешнє введення системи автоматичного розпізнавання осіб, збільшення числа багажних стрічок і нову систему ідентифікації багажу, швидкий догляд пасажирів за допомогою спеціальних сканерів і нові облаштування виявлення вибухівки і наркотиків. Крім того, до літа обіцяють відремонтувати туалети аеропорту, оновити дитячий ігровий майданчик і кімнати матері і дитини.

26 лютого 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук