Під час подорожі завжди хочеться узяти з собою більше речей, щоб ні в чому не мати потреби далеко від будинку. Але іноді бажання “усе своє носити з собою” призводить до проблем під час перельотів. Про те, як їх уникнути, ми розповімо в цьому матеріалі.
великий багаж
великий багаж

Розмір оригіналу:   670x465
Тип: jpg   Дата:

Можливо, у вас вже були ситуації, коли багаж перевищував ліміт по вазі або розміру і вам доводилося діставати великі речі, щоб узяти їх з собою в салон літака. Подорожі з ручною поклажею можуть перетворитися на справжній кошмар, та і процес розбору тільки що упакованих речей теж може доставити масу клопоту. У цій статті любителям перельотів з вантажем даються поради, як подорожувати з великою поклажею і не мати при цьому проблем.
Від негабаритів до габаритних
Багаж зазвичай вимірюється при перевірці по вазі і габаритам. Залежно від правил авіакомпаній, багажем негабарита вважається той багаж, вага якого знаходиться в межах від 20 до 30 кілограмів і завдовжки від 62 дюймів (157,5 сантиметра). Також значення в цьому випадку матиме клас придбаного вами квитка. Маючи таку можливість, варто наперед дізнатися про вагу і розмір свого багажу безпосередньо перед відвідуванням аеропорту. Будьте готові до того, що місцезнаходження ваших речей може мінятися без попереднього повідомлення, залежно від маршруту і класу квитка.
габаритний багаж
габаритний багаж

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Як визначити, де закінчується негабарит і починається габаритний багаж
Якщо ви вирушаєте в подорож, узявши з собою спортивне устаткування або музичні інструменти, то можете спробувати захопити з собою в салон одну річ у рамках зареєстрованого багажу, наприклад, гітару або дошку для серфінгу. Чи дозволять вам це зробити, залежить від вказаних правил провезення багажу і наявності вільних місць на борту. Деякі авіакомпанії дозволяють брати в літак габаритну річ тільки на умовах, що вона зможе легко завантажитися і буде пристебнута на вільне місце, сплачене вами заздалегідь. Іноді стандартні у всьому світі правила перевезення багажу можуть трохи відрізнятися у різних авіакомпаній, тому заздалегідь уточнюйте чи дозволяє та авіакомпанія, якою користуєтеся ви, мати під час польоту ручну поклажу на борту. Іноді, виявивши проблему з габаритами багажу, мандрівникові пропонують перенести його на пізніший рейс.
ручна поклажа на борту
ручна поклажа на борту

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

За це можна заплатити
Більшість авіакомпаній надають право мандрівникам перевозити багаж негабарита за окрему платню. Це означає що ви можете заплатити за надмірну вагу і розмір багажу, якщо вона не критично перевищує встановлений ліміт. Розрахунки робляться шляхом зважування і нарахування певної вартості за кожен кілограм зайвої ваги. Звичайно, такий варіант може обійтися дуже недешево. Якщо ви захочете дізнатися, чи можна перевезти за допомогою певної авіакомпанії багаж негабарита, то зверніться до консультантів компанії і отримаєте детальну відповідь на питання, які хвилюють вас. Купуючи авіаквиток онлайн (а цей метод є доступнішим, тому що вартість авіаквитка онлайн менша, ніж вавтрість в аеропорту), попросіть адміністраторів відразу уточнити для вас усі питання стосовно багажу і можливості зареєструвати його, щоб не проходити цю тривалу процедуру в день перельоту.
можна перевозити багаж негабарита за окрему платню
можна перевозити багаж негабарита за окрему платню

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Поради мандрівникам
Збираючись подорожувати з багажем великих габаритів, ретельно сплануйте свої дії перед поїздкою, щоб уникнути і дорогих багажних витрат в аеропорту, і витрат, пов’язаних з переміщенням багажу з аеропорту до вашого готелю. Щоб переконатися в тому, що ваш багаж буде доставлений кур’єром в потрібний час і не загублений по дорозі, уточнюйте в кур’єрській компанії про страхові опції і наявність системи відстежування багажу.
поради туристам при перевозці багажу
поради туристам при перевозці багажу

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Перед тим, як купити квиток на літак, завжди перевіряйте наявність у компаній певних обмежень відносно ваги багажу і поклажі пасажирів, і давайте заздалегідь інформацію про те, що ви хочете скористатися окремими умовами під час здійснення перельоту. Адже в той час, як одна авіакомпанія без проблем візьме ваш багаж на свій борт, інша запропонує заплатити за його надмірну вагу. Також переконаєтеся, що у вас є туристична страховка на устаткування, що переправляється, оскільки деякі авіакомпанії не беруть на себе відповідальність за ушкодження або втрату багажу.

1 березня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук