Під час подорожі, дуже важливо розуміти, кого Ви вибрали в попутники, адже від цього залежить те, які враження про минулий відпочинок Ви отримаєте. Деякі попутники можуть допомогти пережити навіть найжахливіші моменти подорожі з гумором і задоволенням, тоді як інші можуть перетворити усю подорож на один суцільний нічний кошмар. Звичайно, було б неправильно говорити про “хороших” і “поганих” попутників, швидше йдеться про людей, які підходять Вам по складу розуму і характеру, і людей, які вступають в цьому відношенні з Вами в протиріччя. Дуже важливо знайти собі компаньйона, який чекає від подорожі того ж, чого чекаєте від нього і Ви, незалежно від типу подорожі.
У цій статті ми привели п’ять найпоширеніших типів попутників, які можуть виявитися Вашими компаньйонами по відпустці.

“Тусовщик”

туристи - тусовщики
туристи - тусовщики

Розмір оригіналу:   240x176
Тип: jpg   Дата:

Під час подорожі, Ви обов’язково зустрінете таких людей. Ви їх легко впізнаєте: основним завданням таких туристів є проводити кожну ніч у барі. Їх подорож полягає в споживанні неможливої кількості алкоголю і метушні за кожною спідницею. Денний час вони проводять в темних окулярах, що приховують наслідки вчорашньої п’янки, роблять рідкісні фото на тлі найвідоміших туристичних місць і тут же завантажують їх на facebook або інший популярний інтернет-сервіс, щоб підтвердити свою присутність в тому або іншому місці. Вони відносяться до подорожі, як до деякого роду змагання, яке полягає в тому, що треба попиячити в усіх країнах світу. Щось подібне до подорожі для галочки. Не можна сказати, що це однозначно погано, адже, цілком можливо, це саме те, чого бажаєте і Ви. Просто Ви повинні чітко розуміти, які наслідки понесе подорож з таким типом людей, і як саме проходитиме Ваш відпочинок. Якщо це Вам до душі, то жодних проблем, якщо ж ні – присікайте таку можливість у зародку.

Інший клас
Хоча, на перший погляд, це може здатися не таким вже і важливим, але гроші дійсно можуть закінчитися в самий непідходящий момент, псуючи Вам усю подорож. І причиною тому, як не дивно, може стати деяка фінансова нерівність Вас і Вашого попутника. Проблема зазвичай виникає в тому, що Ваш попутник банально має більше грошей і може легковажніше відноситися до витрат, ніж Ви. І коли Ви, в спробах не відставати від нього, витратите усі свої гроші, Ваша подорож добіжить кінця. Або ж можлива зворотна ситуація: розуміючи свої можливості і бажаючи укластися в ту суму, яку Ви відвели на подорож, Ви починаєте обмежувати і себе і Вашого попутника. Йому доводиться миритися з Вашими обмеженнями і аналогічним чином обмежувати себе. Для одного з вас похід в ресторан здасться дрібною витратою, а інший залишить в цьому ресторані триденний бюджет. Тому коли одна сторона відмовляється від чогось через нестачу бюджету, інша підтримує, але з небажанням. Поступово цей негатив накопичуватиметься. Тому ще до того, як вирушати в дорогу, варто чітко визначити, чого ви обоє хочете від подорожі і на що у вас є гроші. Якщо один хоче подорожі дикуном з проживанням в наметі, а інший не згоден на готель менше п’яти зірок – вам не варто подорожувати разом.

Кращий друг

відпочинок з другом
відпочинок з другом

Розмір оригіналу:   240x176
Тип: jpg   Дата:

Подорож з кращим другом може перетворити відпочинок на казку або нічний кошмар. Плюс подорожі з кращим другом в тому, що ви добре знаєте один одного і знаєте, чого один від одного чекати. Швидше за все, ви навіть чекаєте приблизно одного і того ж від подорожі. Розділяти враження і досвід, отримані на відпочинку з тим, кого Ви добре знаєте і до кого близькі, – мабуть, краще, що можна тільки собі представити. Друг допоможе пережити невдачі з гумором і позитивом, на що незнайомець може виявитися нездібний. Але подорож може стати початком кінця дружби. Ваші особливості як осіб, через пару тижнів постійного знаходження разом можуть увійти до конфронтації і перейти в роздратування. Дуже важливо, як тільки Ви виявите, що ви починаєте один одного виводити з себе, пригальмувати і провести пару днів окремо. Коли ви зробите цей передих, подивитеся на усе з тверезої точки зору, ви зрозумієте, що усе це не має особливого значення, і зможете продовжувати насолоджуватися подорожжю удвох. Більше того, вам буде про що розповісти один одному, адже у той час, який ви проводили окремо, ви займалися абсолютно різними речами. Подорож з другом – це завжди лотерея, будьте до цього готові.

Друга половинка

подорож з другою половинкою
подорож з другою половинкою

Розмір оригіналу:   240x176
Тип: jpg   Дата:

Подорож з другою половинкою в чомусь схожа з подорожжю з другом, але куди небезпечніше. Як парі, вам доведеться розділити не лише найпрекрасніші моменти і враження, але і найскладніші. І від того, як ви реагуватимете на виникаючі складнощі, залежатиме те, з якими враженнями ви приїдете. А так само саме це дозволить вам перевірити на міцність свої стосунки в умовах безперервного знаходження один з одним тривалий період і виникнення непередбачених ситуацій. Уявіть, що в чужій країні вас раптом заарештують помилково. Вам доведеться працювати злагоджено як команда, щоб вибратися з ув’язнення і вирішити конфлікт. Але навіть якщо Ви просто захворієте, завжди приємно, коли Вас тримають за руку і говорять, що усе буде добре. Зворотним боком медалі є те, що, будучи парою, ви можете абсолютно ігнорувати інших з вашої групи і упустити безліч цікавих знайомств.

Ви сам
Багато хто думає, що подорож без напарника – це дуже нудно і самотньо. Насправді, це зовсім не так. Відсутність попутника відкриває Вам усі двері і дає вибір, який тільки є. Вам не доводиться думати за двох, Ви покладаєтеся тільки на себе. І, насправді, Ви фактично не будете одні – друзі знайдуться дуже швидко. Принаймні, знайомі. Звичайно, Вам доведеться вирішувати усі проблеми самостійно. І спочатку це здасться стомливим. Але через деякий час Ви знайдете в цьому свій, особливий інтерес – адже немає нічого кращого, ніж повна свобода дій і повна незалежність від обставин і інших.

10 лютого 2015

Автор:

Попутники в подорож Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук