Якщо ви плануєте прекрасно відпочити в Туреччині, при цьому, не витративши значну суму грошей, то вибирайте для проведення своєї відпустки такий знаменитий регіон як Аланія, адже вона славиться своїми чистісінькими, піщано-галечними і зручними пляжами, а також величезним числом комфортабельних і недорогих готелів і безліччю визначних місць.
Курортна зона Аланії тягнеться на декілька кілометрів, а на узбережжі Середземного моря розкинулися такі затишні селища як Інжекум, Конакли, Окурджалар, Авсаллар і Махмутлар.
Аланія
Аланія

Розмір оригіналу:   500x660
Тип: jpg   Дата:

Це ідеальний варіант для туристів, що приїжджають на відпочинок з маленькими дітьми і охочих значно заощадити, адже практично усі готелі 5 зірок повністю відповідають своїй заявленій категорії, але ціни на проживання в них набагато нижче, ніж в готелях Анталії, Белека і Сіде. Купальний сезон на території курортного центру Аланія триває з кінця квітня і приблизно до середини листопада, але найкомфортнішим часом по праву вважається початок червня і кінець серпня.
відпочинок в Аланії
відпочинок в Аланії

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

Якщо ви прибічник лежати увесь час на пляжі і проводити час в готелі це нудно і одноманітно, то ви завжди можете вибрати для себе цікаві і пізнавальні екскурсії не лише по околицях Аланії, але і в інші регіони Туреччини. Окрім цього, організовуються дводенні екскурсії в Ізраїль, але їх вартість складає близько 300 доларів на людину.
Якщо ви не бажаєте їздити на далекі відстані, то можете відправитися на дослідження знаменитої візантійської фортеці Іч-Кале, розташованої на вершині пагорба, яка є по праву головною пам’яткою Аланії. Вона представляє собою величезні стіни з 140 вежами, які тягнуться уздовж півострова приблизно на 7 кілометрів. Будь-який гід в Аланії скаже вам, що якщо ви бажаєте побачити Китайську стіну, то для цього необов’язково їхати в Китай, адже Аланійська фортеця не сильно відрізняється від китайської пам’ятки.
фортеця Іч-Кале. Аланія
фортеця Іч-Кале. Аланія

Розмір оригіналу:   2893x1728
Тип: jpg   Дата:

Фортеця дуже ефектно виглядає в нічний час доби, оскільки вона повністю оснащена підсвічуванням, тому обов’язково зробіть нічну екскурсію по Аланії і насолодіться видом величних стін Аланійської фортеці. На території цієї фортеці можна побачити руїни старовинного замку, будівництво якого відноситься до 13 століття, а також древні ванни, величезні цистерни для води, невеликі церкви і так далі.
Аланійська фортеця
Аланійська фортеця

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

У фортеці регулярно проводяться оглядові екскурсії, тому вона є своєрідним і унікальним музеєм просто неба.
Аланійська фортеця
Аланійська фортеця

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

Також знайдіть час для відвідування такого пам’ятнику курорту, як, наприклад, мечеть, якапобудована приблизно в 1231 році за наказом султана Кейкубата. А також відправтеся до мавзолею Аксебе Турбесі. Варто відвідати судноверф Терсане, прогулятися по центральних вуличках Аланії і заглянути в численні сувенірні магазинчики і крамниці, де можна придбати смачний рахат-лукум на розважування, турецькі чаї, спеції, красиві сувеніри, шовк і так далі.
Недалеко від Конакли розташований знаменитий парк “Sea Alania”, де можна вдосталь насолодитися катанням з водних гірок, а також побувати на представленні в найбільшому дельфінарії регіону, де ви побачите шоу дельфінів і морських котиків за участю відмінних тренерів. Цей парк – це найбільший морський парк в Туреччині і третій за величиною у світі, де усіх відвідувачів також чекає незвичайне і захоплююче занурення в лагуну коралового рифа з маскою і трубкою. Охочі можуть поринути у басейн із скатами, поплавати з дельфінами і помилуватися на хижих акул через грати.
парк Sea Alania
парк Sea Alania

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

Якщо ви відпочиваєте з дітьми, то обов’язково придбайте квиток на морську прогулянку на піратській яхті, де для дітей проводиться пінна вечірка, ігри і конкурси, а потім усі охочі можуть покупатися у відкритому морі. Окрім цього, плавання зазвичай проходить біля берегів Аланійського півострова, де можна помилуватися на численні печери, оглянути Аланійську фортецю і навіть побачити гірських кіз.
Обов’язково варто відвідати печери, наприклад, однією з найпопулярніших печер по праву вважається печера Дамлаташ, усередині якої будь-який мандрівник зможе побачити безліч різноколірних сталактитів, сталагмітів, а їх вік складає приблизно 15 тисяч років.
печера Дамлаташ
печера Дамлаташ

Розмір оригіналу:   670x487
Тип: jpg   Дата:

Цікавою в туристичному відношенні є “Печера Закоханих”, входом в яку є невелика ущелина у формі серця, а також “Фосфорна печера”, в зведеннях якої міститься величезна кількість фосфору, тому в ній дуже ясно у будь-який час доби. Є навіть печера, усередині якої знаходиться ресторан, але дістатися до неї можна тільки на човні.

22 липня 2014

Автор:

Аланія – цікаві екскурсії на одному з найпопулярніших курортів Туреччини Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук