Анталія – чарівне місто турецького узбережжя. Сучасний і швидкорослий курорт по праву вважається другою столицею Туреччини. Анталія розташована на березі Середземного моря, в 12 кілометрах від міжнародного аеропорту. Природа нагородила її прекрасними живописними пейзажами і теплим кліматом, і саме тому кількість туристів збільшується з кожним роком все більше і більше. Втім, є і інші причини, наприклад те, що тут широко розвинена мережа готелів, величезна кількість ресторанів, кафетеріїв, торгових і розважальних центрів, магазинів і так далі.
місто Анталія
місто Анталія

Розмір оригіналу:   600x420
Тип: jpg   Дата:

Анталія швидше міський курорт, ніж пляжний центр, що розвивається, який оточений масивними бетонними будівлями і спорудами, і, незважаючи на це, тут є на що подивитися і окрім них. Це місто на узбережжі Середземномор’я, славиться багатою історичною спадщиною, унікальною природою і надзвичайними пам’ятками. Височівши над морем на скелях, що круто обриваються, воно не може не зачаровувати мандрівників.
Однією з таких яскравих пам’яток вважаються Ворота Адріана, які були споруджені на честь приїзду римського імператора. Над містом височіє незвичайний Рифлений мінарет, висота якого досягає 37 метрів. Говорячі про Анталію, також, не можна не сказати про вежі Кале-Каписи і Хидирлик, парк Мермелі, каплицю Саат-Кулеси, мечеті Іскеле і Мехмет-паша, караван-сараї Сельджук-Хан, Археологічний музей, будинок-музі Ататюрка і етнографічний музей Суни. А в 30 кілометрах від міста розкинулися живописні гори з печерами Караін – найбільшими в країні.
курорт Анталія
курорт Анталія

Розмір оригіналу:   600x382
Тип: jpg   Дата:

Але все таки головним надбанням Анталії в наші дні, являються її готелі, що відрізняються першокласним обслуговуванням, високим рівнем сервісу і доступними цінами. До ваших послуг надаються і великі готелі, які працюють по знаменитій системі “Усе включено” і невеликі готелі на годину (більшість з них міського типу).
Що стосується кухні, то вибір тут дуже широкий. Cumhuriyet Cad – містечко, де розташувалися дивні кафе і ресторанчики з живописними видами на бухту. Тут ви можете покуштувати місцеве блюдо Тандир Кебаб – з печені баранини, запеченій в глиняних горщиках або рибу “грида”, запечену в солі.
Анталія
Анталія

Розмір оригіналу:   600x406
Тип: jpg   Дата:

Недалеко від Анталії розташований Аквапарк і Акваленд, а також дельфінарій Dolphinland. Не можна пропустити Шоу фонтанів – саме захоплююче представлення вечірнього міста. Гірки і басейни, розважальні програми для дітей і дорослих роблять це місце дуже привабливим для проведення своєї заслуженої відпустки.
Що стосується нічного життя, то найпопулярнішою можна назвати дискотеку “Олімпос” і “Клуб 29″. Танцем живота Ви можете насолодитися в готелі “Тал’я” на вулиці Февзі Джакмак.
Це місто уразить і здивує Вас! Приїжджайте і переконаєтеся в цьому самі!

7 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук