Вивчення історії Єрусалиму може зайняти роки, але початок цього довгого шляху, безумовно, приведе вас в Місто Давида, розкопки якого ведуться до цього дня під будинками селища Сільван, а археологічні знахідки не завжди показують, що період Іудейського царства був часом процвітання Єрусалиму.
Подорож в Єрусалим
Єрусалим
Єрусалим

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Подорож розпочинається з прибуття до аеропорту Бен-Гуріон, що є головним аеропортом країни з 1948 року. Попри те, що в аеропорту дуже суворі правила безпеки, рекомендується бути уважніше і приймати тільки перевірені пропозиції таксі в Ізраїлі з Бен-Гуріона.
Подібно до паломників, можна спробувати відправитися в Єрусалим цілком і повністю пішки – будьте готові до 11-12-ти годинної подорожі, або ж розподілити своє пересування на пішу і транспортну частину. У будь-якому випадку, навіть невеликі прогулянки по мальовничих зелених пагорбах принесуть вам величезне естетичне і фізичне задоволення, дозволивши також значно скоротити вартість поїздки в Єрусалим.
подорож в Єрусалим
подорож в Єрусалим

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Проте не забувайте і про те, що, якщо приїхати в Ізраїль в суботу, треба бути готовим снідати і обідати лише холодними закусками, оскільки відповідно до єврейської релігії, цього дня не можна нагрівати їжу до заходу сонця. Розраховуйте свої сили!
В давнину, глибокі і труднопрохідні горбисті долини захищали місто природними перешкодами, а оборонні спорудження вважалася майже неприступними. Проте, незважаючи на усі перешкоди, цар Давид з невеликою армією відвоював місто у дуже міцного народу і побудував тут свій царський палац. Тоді і став Єрусалим столицею Іудейського царства.
Під час хрестових походів, цитадель Давида була зруйнована і відновлена кілька разів. Вважається, що сам цар, що був, за переказами, ще і співцем, і поетом, похований усередині стін свого міста.
З трьох веж, оточених валами і оборонними вежами, залишилися тільки останки найбільшої, побудованої в наслідування Александрійського маяка. Зараз у вежі знаходиться чудовий музей – демонстраційний центр для туристів, який в дуже простій формі, що запам’ятовується, представляє історію Ізраїлю аж до прийняття незалежності в 1948 році.
На оглядовому майданчику ви відчуєте історичний розмах задумок древнього царя і, можливо, відкриєте в собі здатність до пізнання стовпів його великих починів. Адже, незважаючи на усю безліч сучасних інновацій, нам досі складно домінувати над мисленням і уявою древніх мудреців.
Подорож в Єрусалим
Подорож в Єрусалим

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Нині, археологічні розкопки ведуться глибоко під землею, і у туристів є чудова можливість, – шанс прийняти участь в справжніх розкопках, а може бути, зробити навіть невелике наукове відкриття: просто треба заздалегідь дізнатися розклад проведення археологічних класів.
Щоб остаточно зрозуміти географічну важливість цього дивовижного древнього міста, схильні до пригод відвідувачі можуть відправитися в подорож по тунелю шахти Уоррена – унікальній древній системі водопостачання, що веде до Гіхонского джерела. Існує версія, що великі воїни Давида проникли у фортецю ієвусеїв саме через ці тунелі, а у джерела Гіхон помазав на царство сам Великий цар Соломон.
Ймовірно, що Місто Давида – це, мабуть, чи не єдине місце на планеті, де вашим головним і пам’ятним путівником може стати лише сама Біблія.
подорож в Єрусалим
подорож в Єрусалим

Розмір оригіналу:   800x477
Тип: jpg   Дата:

6 листопада 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук