Таїланд – це країна з мусонним кліматом, тому погода там досить передбачувана. З травня по жовтень триває сезон дощів, а це відлякує туристів, які лінуються поцікавитися тим, що це є насправді, замість цього керуючись своїми фантастичними уявленнями про це явище. І справді – літом туристів в Країні посмішок не багато. Хтось думає, що дощ в ці місяці ллє з ранку до вечора з невеликими перервами, внаслідок чого доведеться просидіти увесь час відпустки в готелі, висовуючись на вулицю уривками, а про пляжі доведеться забути. Іншим і зовсім здається, що коли настає сезон дощів, стає холодно і вогко.
На самій же справі влітку в Таїланді цілком таки комфортно і тепло, дощі не викликають скільки б то не було помітного зниження температури. Крім того, вони йдуть не увесь час, а тільки ночами або рано вранці, а до обіду сонце робить свою роботу, і пляжі досить прогріваються, щоб насолоджуватися морськими купаннями або загорати на теплому піску.
відпочинок в Таїланді
відпочинок в Таїланді

Розмір оригіналу:   650x400
Тип: jpg   Дата:

У різних частинах країни сезон дощів доводиться на різні частини згаданого тимчасового інтервалу. Так, пік “мокрого сезону” Ко Чанга доводиться на червень і липень, і в цей час готелі Ко Чанга можуть обійтися вам дешевше через те, що приїжджає менше постояльців. Ко Чанг – це курортний регіон Таїланду, що знаходиться недалеко від кордону з Камбоджею, значну частину якого займає національний парк. Курорт притягає туристів головним чином своїми прекрасними пляжами, а з додаткових його достоїнств можна відмітити прекрасні тропічні ландшафти плюс велика кількість екзотичних фруктів. У південній частині найбільшого острову архіпелагу – острова Чанг – є два рибальські селища, де можна поласувати блюдами з тільки що виловлених дарів моря. З інших пам’яток варто відмітити водоспади, в деяких з них можна купатися.
Паттайя – самий епатажний і тусовочный курорт Таїланду, який рясніє барами, дискотеками і різними шоу, включаючи еротичні, завдяки яким цей курорт придбав всесвітню славу. Пік сезону дощів там доводиться на другу половину серпня і початок вересня.  У цей час кращі готелі Паттайі знижують ціни. Це відмінний час для відпочинку на курорті. Так, пляжі там дещо гірше, ніж в Ко Чангу, але вони, незважаючи на це, також користуються великою популярністю. Якщо чистота моря вас не влаштовує навіть на кращому з пляжів – узбережжя Джомт’єн – то за вісім доларів можна відправитися на коралові острови, де про проблему забрудненого моря і не чули. Добратися туди можна всього за сорок п’ять хвилин. З пам’яток курорту Паттайа можна відмітити шоу слонів, крокодилову ферму і тигровий зоопарк, але навряд чи туристи приїжджають в це місто заради них…

24 серпня 2014

Автор:

Чи варто їхати влітку в Таїланд? Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук