вибір подорожі
вибір подорожі

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Збираючись провести відпустку за кордоном, багато людей звертаються в туристичні компанії, щоб замовити тур. Але ж можна організувати відпочинок і самостійно. Забронювати готель (наприклад, Isrotel Yam Suf), купити авіаквитки, зробити закордонний паспорт і візу.
Спробуємо розібратися, коли зручніше займатися підготовкою до подорожі самому, а коли простіше доручити це професіоналам.
1. Якщо ви хочете заощадити, швидше за все, вам вигідніше буде звернутися в туристичну фірму. Путівки, що горять, коштують дуже дешево: компанії, що сплатили тур заздалегідь, але які не зуміли вчасно знайти покупця, намагаються повернути хоч би частину коштів, знижуючи ціну до мінімуму. При самостійній організації подорожі ви зможете знайти дешевий готель або авіаквитки, але в цілому відпочинок все одно обійдеться у більшу суму.
2. Зайнятим людям також варто купити путівку. Пошук турів віднімає значно менше часу, чим вибір готелю, продумування екскурсійних маршрутів, оформлення візи. Передоручити турботи туристичної компанії дуже зручно.
3. Спробуйте самостійно підготувати подорож, якщо ви неодноразово відпочивали за кордоном і “стандартний” відпочинок вам набрид. Турфірми пропонують “типові” путівки, ви ж можете придумати що-небудь оригінальне. Цікава альтернатива походам по музеях з екскурсоводом – неквапливі поїздки по місту на автомобілі. У багатьох країнах є можливість орендувати транспортний засіб. Для цього вам знадобляться тільки водійське посвідчення і пластикова карта. Ви маєте бути повнолітніми (за законами держави, в якій берете машину напрокат).
4. Не варто боятися організовувати відпочинок самостійно. У оформленні візи немає нічого складного. Номер в готелі досить легко бронюється через інтернет. Тому не варто звертатися в турфірму, якщо єдина причина усього цього – страх.

3 листопада 2014

Автор:

Чи варто звертатися в туристичне агентство? Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук