Барселона – місто, в якому гроші в кишені довго не залежуються. Випита кава , куплений квиток на автобус, ще пара євро витрачена на дрібний сувенір – і ось певна сума знову зникла. Але є декілька речей, які у Барселоні можна зробити менш ніж за 10 євро.
Узяти велосипед напрокат
Барселону активно розвивають як привабливе для велосипедистів місто. І це справедливо: сприятливий клімат і окремі доріжки для велосипедів сприяють кращому знайомству з містом.
прокат велосипедів у Барселоні
прокат велосипедів у Барселоні

Розмір оригіналу:   670x480
Тип: jpg   Дата:

Компанії пропонують велосипеди за 15-17 євро на день. Замість цього можна запланувати коротку подорож. Наприклад, класичний велосипед віддадуть в оренду на 2 години за 6-8 євро, на 4 години – за 10 євро. Прокатні станції зручно розташовані в центрі міста. На велосипеді можна досліджувати Готичний квартал, парки і пляжі.
Подивитися іспанський фільм
Очевидно, з цією ідеєю зв’язана проблема мовного бар’єру. Але перегляд іспанського фільму – краща практика для тих, хто вивчає мову і хоче поповнити словниковий запас. Кінотеатри Барселони можуть стати відповідним місцем для розслабляючого вечора після довгих прогулянок. Серед популярних кінотеатрів – Renoir, Casablanca, Verdi. Один сеанс обійдеться в 7 євро.
Відвідати ринок
У першій половині дня варто поснідати за 10 євро в кафе на ринку Санта-Катеріна. Купити готові блюда на винесення можна на ринку Сант-Антоні, який у неділю перетворюється на рай для колекціонерів старих коміксів, листівок і книг.
Ринок Санта-Катаріна
Ринок Санта-Катаріна

Розмір оригіналу:   670x480
Тип: jpg   Дата:

Чи можна віддати перевагу кращому блошиному ринку – Енканс. Хто знає, які скарби тут можна знайти. Крім того, відвідування подібних місць схоже на урок історії або культурології. Просто розглядаючи товар, можна отримати уявлення про те, яким було життя у Барселоні 50 років тому.
Влаштувати пікнік і прогулятися по Парку Цитаделі
Сонячний день цілком можна провести в Парку Цитаделі в самому центрі міста. Місцеві жителі уподобали його для пікніків. Майже третина території парку займає старий зоопарк. Але ціна квитка доходить майже до 20 євро. Замість цього можна прогулятися по садах і алеях, відпочити біля штучних озер. Окремо варто сказати про фонтан кінця XIX століття. Він прикрашений бронзовою скульптурною композицією.
Прогулятися по парку Гуеля
Ще нещодавно можна було б назвати парк Гуеля кращою безкоштовною пам’яткою Барселони. Але у кінці 2013 року за вхід встановили ціну – 8 євро. До речі, при бронюванні онлайн вийде заощадити 1 євро.
Парк Гуеля, Барселона
Парк Гуеля, Барселона

Розмір оригіналу:   670x480
Тип: jpg   Дата:

Парк вважається одним з самих дивних творінь Гауді з химерними будиночками, прогулочними алеями і будинком-музеєм архітектора, в якому зберігаються створені ним же меблі.
Спробувати солодке
Музей шоколаду проведе відвідувачів по усій історії цих ласощів. Серед його експонатів – шоколадні фігурки мультяшних героїв, скульптур і культових архітектурних пам’ятників Барселони. Дивує те, що майстри помічають і утілюють навіть найдрібніші деталі. Гостям розповідять про процес виготовлення, повідають про шоколад як про джерело натхнення і продемонструють машини, які зайняті у виробництві. Вартість квитка – всього 5 євро. Проте на дегустацію в місцевому кафе напевно доведеться витратити більше коштів.

25 вересня 2015

Автор:

Чим зайнятися у Барселоні з 10 євро в кишені Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук