Дайвінг в Ейлаті
Дайвінг в Ейлаті

Розмір оригіналу:   304x210
Тип: jpg   Дата:

Одним з наслідків нестабільної політичної обстановки в Єгипті стало збільшення числа українських любителів “дайвінгу” в Ейлаті, заявив Сагі Левінталь, інструктор по підводному плаванню в Manta – найбільшому і давньому клубі підводного плавання в Ізраїлі. Громадяни України, які раніше пірнали в Сінаї віднині віддають перевагу “спокійній, не революційній атмосфері” ізраїльського курорту, відмітив він.
По словах Левінталя, відсоток професійних “дайверів”, володарів сертифікатів міжнародної асоціації PADI, не такий вже високий серед україномовних клієнтів клубу, розташованого в готелі Isrotel Yam Suf, недалеко від коралового рифа.
“Професіонали поза сумнівом є, але, в основному, картина практично однакова: спочатку приходить молода людина, бажаюча спробувати “як це”. На другий захід він вже в захваті веде за собою або дружину або подругу. А потім вони рекомендують спробувати друзям. Багато хто приходить кілька разів підряд, деякі вирішують пройти курс підготовки, отримати сертифікати нирців”, – підкреслив співрозмовник.
Левінталь відмітив, що і по вихідних і у буденні дні Manta пропонує інтенсивні курси дайвінгу. “Тривалість такого курсу – 3 дні. Це особливо добре підходить для туристів, що приїжджають в Ейлат на тиждень. Багато хто жаліє, що наважилися спробувати надто пізно, і у них залишається не так багато часу на занурення”, – заявив інструктор. За його словами, в Manta готують не лише новачків для отримання сертифікатів “дайверів”, але і професійних водолазів і інструкторів по підводному плаванню, проводячи паралельно з цим безліч різних заходів пов’язаних з морем і кораловими рифами, спрямованих на різні групи клієнтів, включаючи дітей.
За словами інструктора, на відміну від інших місць, на курорті Ейлат можна займатися “дайвінгом” практично щорічно, завдяки високій температурі повітря і дуже спокійному морю. Отже Isrotel Manta відкритий круглий рік, як для професіоналів, так і новачків.

28 січня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук