Відомий курорт Ейлат на Червоному морі – це найпівденніша точка Ізраїлю. Тут досить вигідно здійснювати покупки, адже Ейлат є безмитною зоною торгівлі. Саме місто граничить з пустелею Негев, має не дуже протяжне узбережжя Червоного моря з кораловими рифами і вважається цілорічним курортом.
Взимку сюди можна приїхати, щоб позагорати під гарячим сонцем і поплавати в теплому морі. У курортній зоні побудовано безліч готелів, розрахованих на гостей з різними потребами.
Курорт Ейлат
Курорт Ейлат

Вид зі сторони Червоного моря.

Розмір оригіналу; 980x586
Тип: jpg   Дата:

ГОТЕЛІ ЕЙЛАТА
Декілька готелів Ейлата є величезними і сучасними готельними комплексами, з декількома ресторанами і барами, працюючі по системі “Усе включено”. У таких готелях є спа-центри, конференц-зали, басейни і дитячі клуби (правда, анімація в Ізраїлі – у своїй більшості на івриті ). Але деякі варіанти розміщення зовсім прості, пропонується лише кімната, навіть без сніданку, а усі розваги можна знайти самостійно. У Ейлаті є готелі, побудовані в тайському стилі, в стилі тропічного парку або в стилі пишних східних палаців.
ІСТОРІЯ ЕЙЛАТА
Сама історія Ейлата йде в глибоку старовину. Уся торгівля Близького Сходу  в далекі біблейські часи здійснювалася через порт цього міста, чиї древні руїни були знайдені під час розкопок на кордоні з Йорданією, з боку цієї арабської країни.  Аккабська затока, довга і досить широка, в районі Ейлата і має довжину близько 5 км. Це найпівнічніша точка в нашій півкулі, на якій ростуть дивовижні коралові сади.
Порт Ейлата
Порт Ейлата

Розмір оригіналу:   980x618
Тип: jpg   Дата:

 
КОРАЛИ ЧЕРВОНОГО МОРЯ
Корали Червоного моря вражають своєю різноманітністю. Ця жива стіна з прадавніх рослин служить будинком величезній кількості рибок, молюсків і інших морських мешканців. Віками коралові рифи оточують берег вапняними смугами відмерлих рослин, а смуга живих коралів служить житлом для численних видів морських тварин і риб. Особливістю рифів в Ейлаті є їх близьке розташування від берега. Отже якщо ви любите поплавати в масці або займаєтеся дайвінгом, вам буде зовсім неважко знайти для себе цікаві місця. З 1966 року Ейлат  і його корали оголошені заповідною природною зоною, рифи знаходяться під охороною закону, а Ейлат став розвиватися, як міжнародний курорт.
Червоне море поблизу Ейлата
Червоне море поблизу Ейлата

Розмір оригіналу:   980x543
Тип: jpg   Дата:

 
ЦІКАВІ ТУРИСТИЧНІ МІСЦЯ
Відпочинок в Ейлаті познайомить вас не лише з рифами, але і з деякими іншими природними красотами. Це, наприклад. знамениті копальні царя Соломона в заповіднику Тімни, або вироби з ейлатського каменю. Чи, якщо ви любите тварин, ви можете відправитися в парк біблейської фауни, єдиний у своєму роді, а так само відвідати міжнародний орнітологічний центр. Якщо ви відпочиватимете з дітьми, їм дуже сподобається візит в підводну обсерваторію, де можна оглянути зблизька усю красу підводного царства. Ці ж морські глибини можна побачити і під час занурення в спеціальному підводному човні.
Ейлат - копальні царя Соломона
Ейлат - копальні царя Соломона

Розмір оригіналу:   980x636
Тип: jpg   Дата:

На пляжах Ейлата вам пропонується позайматися водними видами спорту – це водні лижі і швидкісний катер. Морські прогулянки під сонцем і під зірками також можуть виявитися дуже романтичною розвагою.
З Ейлата зручно зробити одноденну екскурсію до Мертвого моря, можна так само відвідати Єрусалим з його вічними святинями трьох релігій. Північ країни виявиться для вас менш доступним, якщо ви вибрали для себе тури в Ейлат. Та зате ви зможете провести свою відпустку, спілкуючись з морською стихією і роздивляючись крізь скло маски рідкісні корали і маленьких різноколірних рибок. А вечорами затишні місцеві ресторани і веселі дискотеки не дадуть вам занудьгувати.
І на завершення коротке відео про Ейлат:

28 січня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук