Із закінченням жаркого літа і наближенням холодів і морозів усе більша кількість людей хоче повторити літні відчуття. Купання в ласкавому морі і бронзовий загар доступні в цей час лише в жарких країнах, найпопулярніша з яких – Єгипет. Купуючи тури в Єгипет, туристи дістають можливість продовжити літо і на якийсь час забути про осінню вогкість або зимові холоди.
Відпочинок в Єгипті має більшість прихильників з багатьох причин. Перша з них, поза сумнівом, цілорічне літо. А друга, не менш важлива – чудове Червоне море, що вражає багатством підводного світу. Навіть новачки проводять у воді по декілька годин, споглядаючи мешканців коралових рифів. А ті, хто серйозно захопився снорклингом і дайвінгом, повертаються в Єгипет знову і знову.
Окрім прекрасних природних умов, тури в Єгипет привабливі безліччю екскурсійних і історичних об’єктів. Правда, більшість з них знаходяться на значному видаленні від відомих курортів, але можливість залучитися до таємниць минулих п’яти тисячоліть коштує декількох годин шляху. Класика жанру – це, звичайно, піраміди в Гізі. Не менш цікавими і пізнавальними вважаються екскурсії в Луксор і інші древні міста Єгипту.
місто Луксор
місто Луксор

Розмір оригіналу; 1600x1066
Тип: jpg   Дата:

Любителям етнографії будуть цікаві поїздки в пустелю, як на джипах, так і на квадроциклах. У серці пустелі їх чекає зустріч з бедуїнами – одвічними місцевими жителями, побут і звичаї яких не змінилися за багато сотень років.

Гостинність єгиптян вражає навіть закоренілих скептиків. Прекрасні готелі, багато з яких схожі на східні палаци, призначені для того, щоб туристи потрапляючи в Єгипет запам’ятали ці казкові місця на все життя. Багата східна кухня, повний релакс в спа-салонах, представлені в стилі “Тисячі і однієї ночі” – усе це чекає туристів під час відпочинку в Єгипті.
Одне тільки усвідомлення того, що десь далеко метуть заметілі або йдуть дощі, а перед очима плескається яскраво-синє море, робить настрій прекрасним.

8 грудня 2013

Автор:

Рятуємося від холоду в Єгипті! Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук