Ніщо так не зігріває душу взимку, як думки про тепле море, яскраве сонце та золотисті пляжі. А що може бути краще за думок? Реальність!
Єгипет взимку
Єгипет взимку

Розмір оригіналу:   670x490
Тип: jpg   Дата:

Уявіть себе взимку на березі моря, у купальному костюмі. Це можливо, якщо скористатись послугами туристичного агентства та замовити тур у теплу країну. Є безліч країн, які навіть взимку можуть запропонувати чудовий відпочинок на березі моря або океану, гарну засмагу та неперевершені враження від екскурсій. Єгипет давно завоював серця туристів і став найпопулярнішим напрямком як для літнього, так і для зимового відпочинку.
Переваги подорожі до Єгипту в зимовий час:
  1. тепла погода – особливо комфортно взимку подорожувати по Єгипту та оглядати місцеві пам’ятки культури;
  2. можливість засмагати та купатись, не відчуваючи шалену спеку;
  3. опанувати мистецтво дайвінгу;
  4. із зимової погоди в літо – дома як ніколи холодно та пронизливо, а поїздка до Єгипту дає можливість відчути такі приємні хвилі теплої морської води.
Основні пляжі
Частіше туристи, купуючи тури в Єгипет, обирають декілька місць, які варті уваги: Люксор, Хургада, Шарм-ель-Шейха, та інші курорті. Температура в зимовий період буде чудовою для тих, хто не любить спеку – повітря та море прогріваются до 24 градусів. Коралові рифи, подорож морським дном, спостереження за підводним життям Червоного моря не залишать байдужими відпочиваючих. В будь-якому куточку курортів Єгипту можливо винайняти  все необхідне для занурення, щоб пізнати ази дайвінгу. Для професіональних занять дайвінгом підходить бухта Дахаб, поблизу  Шарм-ель-Шейха.
Кращий час для відвідування
Навіть в зимовий час є свій високий та низький період, коли ціни на путівки можуть підніматися або опускатись навпіл. Найкращий час для відвідування Єгипту це  після новорічних свят, коли охочі зустріти новий рік вже поїхали, і залишаються туристи, у яких відпустка припала на зимовий період. Саме перша половина грудня, друга половина січня та лютий вважаються кращим часом для відпочинку. В такий період часто пропонують гарячі тури, які можуть містити знижки від 10% до 50% за путівку.
Що відвідати в Єгипті
Спад спеки надає прекрасну можливість вивчити особливу історію країни та відвідати музеї та найвідоміші монументи. Величні піраміди, таємничі захоронення фараонів, дивовижні храми Люксора доступні кожному туристу в Єгипті. Особливо захоплює краса долини ріки Нілу, дивовижна пустеля із оазисами посеред безлюддя. Можна відправитись в подорож до білої пустелі Єгипту, яку називають Фарафра. Ця пустеля знаходиться біля оазису Фарафр. Дивує білим піском, кремовими горами та крейдовими скелями, які утворились піщаними бурями.

20 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук