ділові подарунки
ділові подарунки

Розмір оригіналу:   500x335
Тип: jpg   Дата:

Сфери зайнятості, захоплення і смаки людей різні. Саме тому магазини подарків намагаються придумати масу різноманітних по своєму функціональному призначенню сувенірних виробів, виконавши тим самим практично нерозв’язне завдання – догодити кожному. Широкий асортимент товарів дозволяє кожному клієнтові вибрати свій подарунок самостійно, будь то настільний набір або обкладинки для документів.
Але, якщо визначитися з вибором подарунка для рідних і друзів Вам допоможе знання людини, то з діловими подарунками справа йде дещо складніше. Підібрати їх – особливе мистецтво, існує ряд правил, яких варто дотримуватися.
Основне правило – діловий подарунок не має бути занадто дорогим. Такий презент виглядатиме як очікування співвимірної вдячності, спроба тиску або навіть як хабар. Тому краще не підносити таких дарів ні начальству, ні колегам.
Усупереч загальноприйнятим традиціям, алкогольні напої дарувати також не варто, зате оригінальна карафа в шкіряному футлярі стане прекрасним подарунком для поціновувача міцних напоїв.
Також з обережністю слід дарувати і жартівливі подарунки. Треба бути упевненим в наявності почуття гумору у колеги, інакше можна зіпсувати стосунки. Співробітникам, які старше Вас як за віком, так і по положенню, подібні подарунки дарувати не варто – це може здатися знаком неповаги. З парфумерією і косметикою теж краще не ризикувати, дуже легко помилитися у виборі відповідного аромату і кольору.
Діловий подарунок має бути стриманим, але при цьому оригінальним. Підійдуть в цій якості записники і щоденники в шкіряній палітурці, виконані майстром вручну.
Нейтральним презентом діловому партнерові також прийнято вважати різноманітне канцелярське приладдя: ручки, калькулятори, органайзери, настільні лупи. А якщо ручка буде піднесена в оригінальному футлярі, то такий сувенір виявиться таким, що більше запам’ятовується.
Хорошим подарунком може стати і банка чаю, і ексклюзивна книга, виконана в шкіряній палітурці, яку буде приємно не лише читати, але і тримати в руках.
До подарунка ділового партнера рекомендується прикласти візитку компанії-дарувальника. Якщо раптом одержувач презенту все-таки забуде, від кого він отримав цю річ, візитна картка послужить йому нагадуванням.
Менеджери магазину подарунків www.art-east.ua готові уважно вислухати кожного клієнта і порадити, які саме подарунки зможуть порадувати Ваших близьких. В цьому магазині можна вибрати унікальні і не звичні подарунки для всіх випадків, тому ви зможете підібрати саме той подарунок, який буде по душі отримувачу.

25 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук