Туреччина є прекрасною країною, яку омивають чотири моря. З кожним роком усе більш популярними стають гірськолижні курорти. Доступні ціни, відкриття візи по прильоту, хороші підйомники, високий рівень обслуговування і ще дуже багато сюрпризів для туристів які вибрали саме Туреччину для проведення відпочинку.
Гірськолижні курорти Туреччини
Гірськолижні курорти Туреччини

Розмір оригіналу:   600x414
Тип: jpg   Дата:

Досить популярним став гірськолижний курорт Паландокен. Він має великий попит у туристів, які люблять активно відпочивати. Тут унікальні географічні і кліматичні умови. На сході Туреччини розташовується місто Эрзурум, воно знаходиться на висоті 1905 метрів. Раніше це місто було військовим штабом. Тепер це досить розвинене сучасне місто, в якому знаходиться найбільший університет в Туреччині.
Відправившись туди, ви зможете покататися на лижах і сноуборді, а також отримати максиму задоволення від відпочинку усією сім’єю.
Обов’язково відвідаєте гірськолижний курорт під назвою Давраз, він був відкритий зовсім нещодавно в 2006 році. Він знаходиться в 164 кілометрах від Анталії. Навколо гірськолижного курорту знаходиться три озера Ковада, Гольчюк і Эирдир. Саме тут по істині не зворушена природа, безліч різноманітних птахів з немислимо-яскравим оперінням. У Давразі можна поєднувати два види відпочинку пляжний і гірськолижний. Можна прогулятися по лісопарку, відвідати зимовий ліс, відправиться на романтичні лижні прогулянки. До послуг туристів є комфортабельні готелі, які працюють в системі “Усе включено”. Забронювати вподобані номери можна заздалегідь. До ваших послуга прокат гірськолижного спорядження, послуги досвідчених інструкторів, підйомник бугеля, широкі гірськолижні траси. Тут знайдуть свою трасу і справжні екстримали. Траси розташовуються на висоті 1650 – 2500 метрів.
Гірськолижні курорти Туреччини
Гірськолижні курорти Туреччини

Розмір оригіналу:   600x450
Тип: jpg   Дата:

У національному парку Кероглу знаходиться курорт Карталкая на південний схід від міста Болу. Саме тут туристи зможуть знайти засніжені гори і прекрасно улаштовані траси для катання. Сезон відпочинку тут триває сто двадцять днів в році. Карталкая щорічно приймає велику кількість туристів з усіх куточків земної кулі. Тут створені спеціальні умови для біатлону і слалому. Сам курорт знаходиться в самому центрі соснового лісу. Саме у таких місцях хочеться усамітнитися, розбити туристичний тент-шатер і насолоджуватися природною красою.
Тут є для вас усе: професійні інструктори, красиві готелі, дивовижна природа, ось що чекає тих, хто відвідає це дивовижне місце.
Відправившись на гірськолижні курорти Туреччини, ви отримаєте прекрасний і якісний відпочинок, який подарує вам масу вражень.

13 грудня 2013

Автор:

Гірськолижні курорти Туреччини Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук