Іспанія – країна, повна легенд і загадок. Історії про бунтівні душі, чаклунства і прокляття здавна переходили з вуст у вуста, з покоління в покоління. Щоб доторкнутися до цього ореолу містики, немає нічого кращого, ніж відвідати самостійно місця, про які оповідають легенди. Ми підготували для вас підбірку самих таємничих пам'яток.

Церква Святого Петра Апостола(Альдеа-де-ла-Польворанка, Мадрид)

Невелике селище La Polvoranca з'явилося в шістнадцятому столітті. Сотні людей оселилися в місці, оточеному численними озерами і невеликими ставками, які, як ні парадоксально, і стали причиною загибелі місцевого населення. Вологість і застійна вода привели до поширення москітів, які заражали сім'ї села малярією. В результаті жителям довелося підпалити велику частину міста, і відтоді Ла-Польворанка вважається проклятим місцем.

Церква Святого Петра Апостола
Церква Святого Петра Апостола

Розмір оригіналу:   850x490
Тип: jpg   Дата:

Легенди про це селище дійшли і до наших днів. У 2005 році було вирішено спробувати реконструювати церкву. До здивування робітників, в склепах було виявлено безліч людських останків, що стало причиною ще більших чуток.

Як добратися: Парк Польворанка, розташований між містами Leganés, Alcorcón і Fuenlabrada.

Ель-Аламін(Вілла-дель-Прадо, Мадрид)

Історія Ель-Аламіна почалася не так давно, і, можливо, саме тому про це місце з'явилося так багато легенд. Незаселене зараз, в 1960-х роках це було повне життя селище – власність маркіза Коміл'яса. Несподівано в 1990-х роках Ель-Аламін повністю спустіло, що породило десятки легенд. Широко обговорюється смерть пастуха за дивних обставин разом з усім стадом овець.

Ель-Аламін, Мадрид
Ель-Аламін, Мадрид

Розмір оригіналу:   850x490
Тип: jpg   Дата:

Крім того, жителі довколишньої Вілли-дель-Прадо передають з вуст у вуста чутки, що час від часу вони бачать примару приходського священика Ель-Аламіна серед старих будинків.

Зараз спокій пустинних вулиць порушується тільки художниками, що малюють граффіті, прихильниками паранормальних явищ і любителями пейнтболу.

Як добратися: по грунтовій дорозі від довколишньої Вілла-дель-Прадо.

Будинок з сімома димарями(Мадрид)

На центральній площі Ель-рей в мадридському районі Чуека стоїть будинок, відомий як Будинок з сімома димарями. Ця будівля побудована в XVI столітті, про нього ходять численні легенди. Найпопулярніша з них зв'язує історію будинку з королівською сім'єю. За цією версією, будинок був побудований ченцем короля Феліпе II в подарунок його дочці Олені, яка вийшла заміж за капітана Армаді. Чоловік повинен був відправитися на фронт у битву при Сан-Квентіні, і через декілька днів прийшла звістка про його смерть.

Будинок з сімома димарями у Мадриді
Будинок з сімома димарями у Мадриді

Розмір оригіналу:   850x490
Тип: jpg   Дата:

Легенда свідчить, що Олена була невтішна і місяцями блукала по будинку, мучившись від гіркоти і печалі. Одного разу уранці її знайшли мертвою у своїй спальні з дивною посмішкою на губах і явними ознаками насильства.

Офіційно Олена померла від депресії. Незабаром по усьому місту поширилася чутки, що у Олени був коханець і ним виявився не хто інший, як король Феліпе II. Фактично, саме сам монарх наказав розслідувати причини смерті, але, коли детективи прибули у будинок, тіло зникло. Відтоді багато хто стверджує, що бачили примарну фігуру дівчини, одягнену у білий колір, яка рухалася до палацу Алькасар – нинішнього Королівського палацу.

Як добратися: Plaza del Rey, 1, Мадрид.

Трасмос(Сарагоса)

Чутки про чаклунство привели до того, що селище Трасмос було відлучене від церкви в 1252 році. Подальші розбрати з церквою закінчилися тим, що в 1511 році ченці прокляли це місце. На вході в селище був встановлений хрест, покритий чорною вуаллю.

Сьогодні єдине офіційно прокляте селище стало пам'яткою. Кожне літо 80 жителів відтворюють обряд прокляття на очах у сотень туристів і любителів містики.

Трасмос(Сарагоса)
Трасмос(Сарагоса)

Розмір оригіналу:   850x490
Тип: jpg   Дата:

Як добратися: Трасмос розташований біля підніжжя гори Монкайо, на висоті 765 метрів, в 13 км від Тарасони.

Сугаррамурді(Наварра)

Печери Сугаррамурді в Наваррі за часів інквізиції були місцем язичницьких ритуалів, які всіляко присікалися церквою. Цей час співпав з одним з найпохмуріших періодів в історії Іспанії : почалися переслідування проти жителів селища, яких звинувачували в чаклунстві. "Охота на відьом" 7-8 листопада 1610 року закінчилася арештом 53 жителів, в основному жінок, після чого 11 чоловік було спалено на вогнищі, 18 – помилувані, а інші померли у в'язниці від жорстоких тортур. Відтоді навкруги Сугаррамурді витає примара таємниці.

Печери Сугаррамурді в Наваррі
Печери Сугаррамурді в Наваррі

Розмір оригіналу:   850x490
Тип: jpg   Дата:

Як добратися: місце розташоване в наваррских Піренеях. Добратися до нього можна по дорозі NA – 4401.

11 лютого 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук