На Балі сонце світить впродовж усього року. Тут екваторіально – мусонний клімат, з приємною денною температурою від 20 до 33 градусів за Цельсієм, або 68 – 93 градусів за Фаренгейтом. Дощовий сезон триває з жовтня по березень, коли західний мусон приносить зливи і підвищену вологість. Вважається, що з червня по вересень сухий сезон, практично немає дощів, і вечорами прохолодно, прекрасна можливість насолоджуватися прогулянками, а також участю в різних заходах на відкритому повітрі. До речі, ви можете отримати більш детальну інформацію про погоду на Балі http://traveltheworld.com.ua/pogoda-na-bali-po-mesyacam.html по по місяцях.
Балі - найбільш розвинений курорт Індонезії
Балі - найбільш розвинений курорт Індонезії

Розмір оригіналу:   1239x807
Тип: jpg   Дата:

Щось особливе є в кліматі Балі. Навіть якщо йде дощ, ви можете насолоджуватися сонячними днями на пагорбі Букіт, який знаходиться на південь від Джимбарана. Хоча з іншого боку, ви можете бачити небо, затягнуте хмарами, або відчувати дощ, що мжичить, на протязі усього року, в гірській місцевості, або Убуд. Найцікавішу погоду дають міжнародні прогнози на Балі і Денпасар, що впродовж усього року йтимуть дощі. А в таких регіонах як Бедугул і Кінтамані, при настанні вечора, обов’язково необхідно носити куртку або светр.
Пляжний сезон на Балі
На Балі Ви знайдете безліч прекрасних пляжів з дрібним піском практично усіх відтінків – від білосніжного і золотистого до чорного, вулканічного походження. Температура води впродовж року коливається в діапазоні +26 °C.+28 °C, і в принципі купатися можна у будь-який сезон. Проте менш комфортний пляжний відпочинок в період з листопада по квітень, коли у розпалі сезон дощів, під час яких часто бувають шторми. У лютому зазвичай дмуть південно-західні вітри, що викликають велике хвилювання на морі. В результаті цього вода в океані стає каламутною, і до пляжів прибиває сміття і водорості. Погодьтеся, купання в таких умовах приносить мале задоволення. Проте не завжди вологий сезон видається “класичним”. У деякі місяці опади можуть взагалі не випадати. Особливо це часто трапляється з півостровом Букіт-Бадунг, розташованим на півдні Балі. Що стосується пляжного відпочинку на Балі влітку – це те, що сам Бог велів. В цей час на острові стоять найнижчі за мірками місцевих жителів температури, кількість дощових днів зведена до мінімуму, а вода в морі чистіша. Говорячи про купальний сезон, варто ще сказати про таку його особливість, як приливи і відливи. Трапляються вони щодня впродовж цілого року, і кожного разу в різний час. Зазвичай ця інформація доступна на будь-якому пляжі острова.
Сезон дайвінгу
На Балі вирушають і за дайв-пригодами, повними авантюризму. Різноманітність водної екосистеми Індонезійського архіпелагу вражає навіть самих учених. Опинитися у володінні царства екзотичних риб, побачити своїми очима акул, спуститися до останків затонулих кораблів – усе це тут дуже можливо. На острові раді не лише досвідченим дайвінгістам, але і “зеленим” новачкам. Найбільш сприятливий час для здійснення занурень – в умовах спокійної погоди, коли відсутні сильні підводні течії і вітри, що баламутять воду. В цілому це сухий сезон, що доводиться на період часу з травня по жовтень. Проте на деяких дайв-сайтах є свій певний час з найкращими або, навпаки, найгіршими умовами для цього виду спорту. Наприклад: на острів Менжанган і в Туламбен краще їхати з квітня по листопад, а ось Паданг Бай з червня по вересень треба уникати.
Кращий час для екскурсій
На Балі Ви можете відправитися оглядати численні храми, досліджувати прадавні міста із заворожливою архітектурою, погодувати мавпочок біля села Убуд, взяти участь в сафарі на слонах, а якщо раптом стане нестерпно жарко – хорошим рішенням стане поїздка углиб острову, де розпласталися цілі гектари рисових терас. Тут завжди панує приємна прохолода. Балі – невеликий острівець, тому за бажання його можна повністю оглянути тижні за два. Звичайно, гарна погода тут буде в якості попутного вітру, адже тропічні зливи, хоч і йдуть лише рано вранці і пізно увечері, але здорово розмивають дороги. Тому для екскурсійних поїздок краще всього віддати перевагу сухому сезону.

22 червня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук