колесо огляду в Хельсінкі
колесо огляду в Хельсінкі

Розмір оригіналу:   688x387
Тип: jpeg   Дата:

1 травня цього року на причалі Катаянокка (Katajanokka)  в Хельсінкі нарешті запрацює довгождане Колесо огляду. Появи атракціону чекали ще до минулого Першотравня, але процес отримання дозволу на будівництво затягнувся.
І ось на місці установки Колеса огляду почалися підготовчі роботи, а 30 гондол з обігрівом вже виготовлено на заводі у Франції і чекають відправлення в Хельсінкі. Постачальник Колеса огляду – компанія United International Leisure AG, яка вже 13 років встановлює подібні атракціони по усій Європі.
“Ми виконуємо дизайн кожного атракціону в стилі того місця, для якого він призначений. Тому гондоли Колеса Хельсінкі виконані в синьо-білих кольорах”, – говорить власник компанії Jaron Duivestein.
40-метрове Колесо огляду Helsinki Sky Wheel працюватиме круглий рік. У літній сезон – щодня, з полудня до півночі, взимку – по укороченому графіку. Вартість 15-хвилинної поїздки, що включає три круги, складе 12 євро.
Колесо огляду простоїть в Хельсінкі до жовтня 2018 року. Спочатку ділянка на причалі Катаянокка столиці Фінляндії була здана в оренду на 2,5 року, але потім місто Хельсінкі продовжило орендний термін.

24 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук