Є величезний спектр способів відмінно провести час і познайомитися з Хельсінкі. Сюди приїжджають з дітьми і самостійно, шукають відлюдні куточки і розважаються в нічних клубах. Представляємо деякі місця, які скрасять відпочинок.
вулиці Хельсінкі
вулиці Хельсінкі

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Куди сходити з дітьми
Найбільший зоопарк Фінляндії знаходиться на скелястому острові, який сполучений з материком мостом. Мало того, що зоопарк займає велику площу, він також має довгу історію, яка йде з середини 1880-х років.
Сьогодні Зоопарк Хельсінкі є одним з місць, куди приходять сім’ї з дітьми. Тут мешкають тисячі тварин, згрупованих за географічною ознакою в тематичних сферах, таких як Амазонія, Африка, Арктика.
тигр в зоопарку Хельсінкі
тигр в зоопарку Хельсінкі

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Улюбленці відвідувачів – азіатські леви, бактріани, мавпи, гірські козли, сибірські тигри, скунси, снігові сови і снігові барси.
Хорошим місцем для відпочинку з дітьми являється розважальний парк Ліннанмякі. Відкритий навесні 1950 року, він вважається ведучим паркому в районі Хельсінкі і найближчим до центру міста.
У Ліннанмяки туристів чекають близько 40 атракціонів. Є аркадні ігри, ресторани і кіоски, а також відкритий майданчик, на якому проводиться безліч літніх заходів і живих виступів.
парк атракціонів
парк атракціонів

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Найпопулярніші атракціони парку – дерев’яні американські гірки, криті гірки, старовинна карусель XIX століття, монорейкова дорога. Відвідувачам видається браслет, вартість якого повністю залежить від зрісту. Чим вище зріст, тим більше атракціонів можна відвідувати. Це пов’язано з обмеженнями, які встановлені для деяких атракціонів. Для дітей передбачені знижки.
Куди піти увечері
Бари і клуби в Хельсінкі зосереджені на південний захід від центру, в районах Камппі і Пунавуорі. Місцеві жителі – великі прихильники концепції “рестобар” : в закладах такого типу прийнято починати вечір як в ресторані, а продовжувати – як в клубі.
Варто звернути увагу на те, що нічне життя в Хельсінкі взимку дуже відрізняється від нічного життя влітку. У літній період більшість барів вибудовують тераси, і нічне життя випліскується на вулицю, особливо яскраво це відбувається на вулиці Міконкату.
нічне життя міста Хельсінкі
нічне життя міста Хельсінкі

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Безліч пабів, барів, клубів в Хельсінкі залишаються відкритими до 4 годин ранку. Слід зазначити різноманіття вибору : якщо немає бажання танцювати, можна замовити келих шампанського і насолодитися джазом. А інші навпаки – віддають перевагу пивним барам. До речі, гуляти по нічних закладах дозволяється тільки після досягнення 22 років.
Хельсінкі – місто важкого року. Сюди приїжджають прихильники подібної музики, а виконавці – часті гості на майданчиках фінської столиці. Зимовими вечорами, окрім рестобаров, жителі Хельсінкі із задоволенням відвідують театри, слухають класичну музику і оперу – ці жанри сприймаються з таким же ентузіазмом, як в Києві або Римі.
Куди сходити усією сім’єю
Олімпійський стадіон розташований приблизно в 2 км від центру міста. Нині він вважається найбільшою подібною спорудою у Фінляндії.
Олімпійський стадіон був фактично побудований для проведення Олімпійських ігор 1940 року, які у результаті відмінили із-за війни, що почалася. Проте, стадіон приймав низку заходів світового масштабу. Упродовж останніх десятиліть тут проводяться концерти: на стадіоні вже виступали Rolling Stones, Майкл Джексон, Пол Маккартні, тому є сенс перевірити афішу перед поїздкою в Хельсінкі.
парк Сінебрюхова
парк Сінебрюхова

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Невеликий парк Сінебрюхова є популярним місцем для пікніка і відпочинку впродовж літа. Але місця тут горбисті, тому в зимовий час в парк приходять за розвагами. Зазвичай місцеві жителі беруть їжу і вирушають кататися на санях і лижах. Місто знаходиться недалеко, тому можна зайнятися шопінгом або заглянути в ресторан. Недалеко від парку розташовано кафе і музей Сінебрюхова.
Коли стає холодніше, можна сісти на пором і відправиться на острів Уунісаарі, де в ресторанах вже чекає гарячий глінтвейн. Влітку тут можна відпочити на невеликому пляжі. Сам острів також не відрізняється великими розмірами. Незважаючи на близькість до Хельсінкі, відвідувачі Уунісаарі почувають себе далеко від міського шуму.
Острів доступний круглий рік, а жителям Хельсінкі Уунісаарі запав в душу давно. 100 років тому на ньому розташовувався спа-курорт. Тут збереглася будівля заводу, красивий головний корпус якого виконаний з цеглини. Поруч є дитячий майданчик і декілька саун. Упродовж довгих років у будівлі розташовувався ресторан. Він є популярним місцем для проведення весілль і різного роду вечірок.

13 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук