Сучасна людина вже не може представити своє життя без поліетиленових пакетів. Ми використовуємо їх щодня, не завжди представляючи, наскільки багатофункціональний цей вид виробів. Жодна інша упаковка не може конкурувати з поліетиленовими пакетами.

Тонкі і майже невагомі мішки дозволяють носити речі і покупки. Постеливши пакет на мокру лавку в парку, ви захистите себе від вогкості. При цьому пакети від компанії "ArtPrint" навіть з малюнком коштують недорого.

Поліетилен закономірно став популярним пакувальним матеріалом, витіснивши пакети з паперу. До переваг таких виробів можна віднести:

 • високі показники міцності на розтягування і розрив;
 • значну вантажопідйомність;
 • повітря- і вологонепроникність;
 • гігієнічність використання;
 • збереження якостей навіть в холодну погоду;
 • стійкість до хімічно активних речовин;
 • не токсичність, що дозволяє використати вироби для перенесення і зберігання харчових продуктів;
 • здатність протистояти несприятливим чинникам зовнішнього середовища;
 • низьку вартість.

Завдяки цим характеристикам поліетилен стає надійною упаковкою для таких сипких продуктів, як цукор, борошно, крупи і т. п. Також в пакетах можна зберігати заморожені напівфабрикати і молочні продукти: фарш, сир та інші види товарів.

поліетиленові пакети ArtPrint
поліетиленові пакети ArtPrint

Розмір оригіналу:   624x430
Тип: jpg   Дата:

Ще однією сферою застосування поліетиленових виробів є утилізація медичних і побутових відходів. У цих випадках особливо цінуються наступні якості:

 • пакети не намокають при будь-яких показниках вологості;
 • вироби відрізняються інертністю до дії хімічно активних агентів;
 • відсутність токсичних речовин дозволяє не побоюватися забруднення довкілля;
 • вироби з поліетилену витримують високі термальні навантаження.

Споживачі готові складати легенди про міцність таких пакетів. Надійний поліетилен не боїться розривів і розтягувань. Завдяки цій властивості в пакетах можна переносити важкі вантажі. Вантажопідйомність сучасних виробів досягає 25 кг.

Міцні і дешеві пакети також є одним з найбільш дешевих способів упакувати товари. Навіть крихкі паперові вироби коштують дорожче, ніж поліетиленові. При цьому довговічність пакетів значно перевищує характеристики упаковки з паперу.

Поліетиленові вироби відрізняються не лише дивовижною функціональністю і міцністю, але і простотою в експлуатації. Такі пакети істотно полегшують життя людини і незмінно приносять йому користь.

Якщо необхідно захистити товари від подряпин і ушкоджень, краще всього вибрати саме поліетиленову продукцію. Також пакети добре піддаються обробці і у разі якого-небудь форс-мажору можуть використовуватися неодноразово. Захищаючи продукти від зовнішньої дії, плівка зберігає свою прозорість і дозволяє легко розглянути товари, що знаходяться усередині.

Поліетиленові вироби широко застосовують в наступних галузях:

 • хімічній;
 • харчовій;
 • радіоелектронній;
 • сільськогосподарській і т. д.

Не менш важливою і затребуваною є рекламна функція пакетів. Вироби з нанесеними яскравими фарбами логотипами, малюнками і слоганами привертають увагу і надовго запам'ятовуються. Саме з цієї причини усі мережеві магазини як в Україні, так і у всьому світі найчастіше пропонують своїм покупцям поліетиленові пакети.

На поверхню можна нанести не лише зображення, але і оригінальні написи : девізи, повідомлення про рекламні акції, сезонні знижки, адреси усіх магазинів і т. д. Тисячі маленьких, але одночасно ефективних майданчиків для реклами можна побачити в різних районах міста. Так замовники доносять цінну інформацію про товари і послуги до декількох тисяч потенційних покупців. Стильні поліетиленові пакети із зображенням дозволяють збільшити об'єми продажів і виручку компанії.

Зовнішній вигляд пакету завжди залежить від якості початкової сировини. Якщо застосовувати дорожчі і надійніші види поліетилену, ви відмітите, що плівка відрізняється яскравим блиском і приємна на дотик.

Найпопулярніший спосіб оформлення пакету – використання фірмових логотипів. Також можна прикрасити вироби спеціальними зображеннями до певних дат. Це оформлення дозволяє створити святковий настрій у покупця і дарує відчуття турботи. Подібне відношення до клієнтів позитивно позначається на іміджі і продажах будь-якого бренду.

Фірмові пакети можна видавати безкоштовно або продавати за низькою ціною. У останньому випадку вартість купівлі збільшується всього на 2-3 гривні. В той же час продаж таких пакетів не вимагає великих витрат і дозволяє магазинам отримувати додатковий доход завдяки тому, що роздрібні ціни помітно вище за оптових. Нерідко вартість виробів із самого початку закладають у вартість продукції, що реалізовується, і поширюють безкоштовно.

30 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук