Дорога від Санкт Петербургу до столиці Фінляндії Хельсінкі, при вдалому перетині кордону, не перевищує 6-7 годин на прекрасному, комфортабельному туристичному автобусі. Я обожнюю автобусні тури, хоч би тому що не треба сидіти в напрузі за кермом автомобіля. Та і до того ж ти можеш вертіти головою розглядаючи пам’ятки різних живописних місць. А це я дуже люблю.
Лапландія
Лапландія

Розмір оригіналу:   473x351
Тип: jpg   Дата:

Наш шлях лежав в Лапландію, яку ми усі пам’ятали по казці Г. Х.Андерсена “Снігова королева”. Відвідати Фінляндію і не заглянути в її столицю Хельсінкі, мені здавалося несерйозним. Ми вважали себе бувалими мандрівниками, оскільки щороку намагалися відвідати нову країну.
Пам’ятки Хельсінкі
І ось ми в Хельсінкі. Це місто, яке не має такої багатої історії як Рим, Лондон, Париж або Барселона, але і там є що подивитися і де відпочити.
Центральна площа міста – Сенатська. Її головна прикраса – Кафедральний собор. На площі ми побачити пам’ятник імператорові Олександру. Кафедральний собор завжди відкритий для відвідувачів. Центральна вулиця Хельсінкі, а по місту краще пересуватися пішки, носить ім’я героя Фінляндії маршала Маннергейма.
Обов’язково треба відвідати церкву “Темппеліаукіо” . Незвичність з точки зору архітектури, полягає в тому, що вона вирубана прямо в скелі. Незвичайна стеля, яка виконана із звитої мідної стрічки, візуально розширює не дуже великий простір і висоту. Хоча насправді висота від підлоги до стелі складає всього 12 м.  В цьому місці часто проходять вінчання і концерти.
Лапландія
Лапландія

Розмір оригіналу:   478x304
Тип: jpg   Дата:

Ви запитаєте як я з України потрапив в С. Петербург? Усе просто; мене запросили до себе в гості родичі дружини, які є нашими добрими друзями.
Коли у мене виникло питання, а де зустріти Різдво, моя сім’я дружно вигукнула: “Там де сніг, мороз, лижі”!.
Тому ми і вибрали Фінляндію. Головним в нашому виборі було те, що нас давно запрошували друзі  і ми могли б одним пострілом убити двох зайців; відвідати друзів і побувати у Фінляндії.
Розповідь про дні, проведені в Санкт-Петербурзі, заслуговують окремого поста і він обов’язково буде, пізніше.
Продовження тут

13 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук