Відпочинок в Англії складно назвати пляжним, швидше, це країна, куди слід приїжджати заради атмосфери. Туманний альбіон з рясними дощами, книги про "Шерлока Холмса", паби, манірні англійці, тонкий англійський гумор, чайна церемонія "5 O'clock", популярна газета The Times – подібні дрібниці і складають вигляд країни в очах туристів і туристичних новинах.

відпочинок в Англії
відпочинок в Англії

Розмір оригіналу:   2559x1374
Тип: jpg   Дата:

У Англії з'явився новий вид відпочинку – заміський. Окрім традиційних екскурсій і огляду міст, туристи вважають за краще замість дорогих готелів вибирати заміські і сільські готелі. Атмосфера сільського готелю має особливий шарм, камін в просторому холі, домашнє убрання, гаряча вечеря, приготована дбайливою хазяйкою. Та і ціни на проживання в сільських готелях значно нижче.

Окрім екскурсій, і приємних прогулянок по мощених вуличках, в Англії можна зайнятися наступними видами відпочинку: гольф, верхова їзда, рафтинг, стрільба, сафарі, риболовля, вітрильний спорт і так далі

Відпочинок в Англії можна провести з користю, відправившись на курси англійської мови. Якщо ви відвідуєте місто Оксфорд або Кембрідж, то не відвідати курси англійської мови для туристів буде істотним упущенням, оскільки університети цих міст мають всесвітню популярність і визнання.

23 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук