відпочинок в Україні
відпочинок в Україні

Розмір оригіналу:   320x240
Тип: jpg   Дата:

Проведи травень 2018 в Україні і залиш свій відгук. Якщо для відпочинку була вибрана Україна, то співучо, в першу чергу, туристи відвідають Київ. Це старовинне місто є столицею держави і воістину дуже красиве. Чого тільки варті мощені булижником широкі дороги, зелені сквери, парки. А рельєф міста такий різноманітний, що гуляючи по парку можна несподівано вийти з гущавини шалено зростаючої зелені і побачити, велику панораму міста. Туристи зможуть побачити достаток пам' ятників архітектура, яка привертає їх увагу і описана на багатьма туристичними блогами.

Сморід такі різноманітні, і химерні, що неможливо пройти мимо і не розгледіти їх трохи краще.

Україна асоціюється з півднем – це жарінню літо і теплі море. Якщо ви хочете відпочити на узбережжі, насолоджуючись першокласною сонячною погодою, то Україна це ті місце, куди слід відправитися, хоч би одного разу за незабутнім відпочинком. До усього іншого, сервіс, клімат, екскурсії і розваги практично нічим не відрізняються від закордону, тієї ж Італії або Іспанії. Тут є на що подивитися!

Притягає відпочинок в Україні і гурманів, поціновувачі смачної і ситної їжі. Традиції національних блюд зберігаються споконвіку, кожен турист зможе насолодитися найпоширенішими блюдами: борщ, сало, галушки, пампушки, буженина, ковбаса, ряжанка, сирники і багато що інше. Навіть у найпростіших закусочних за не високу плату можна пообідати дуже смачно.

Україна – центр християнської віри, приміром, в Києві знаходиться найбільша кількість храмів і церков в усій країні. Практично на кожній вулиці, в шкірному закуті знайдеться церква або помпезний православний храм. Також туристи люблять відвідувати Одесу з її вражаючим колоритом.

Для безпеки, туристам слід знаті свої права, і не піддаватися на провокації з боку українських митників, особливо в потягах південного напряму. Річ у тому, що частенько іноземні туристи стикаються із здирством з боку правоохоронних органів і митників, за "Відсутність реєстрації", яка і так не передбачається.

22 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук