Національний історико-археологічний заповідник Ольвія – справжня криниця історичних знахідок. Для археологів і людей, які хочуть познайомитися з історією, заповідник стане улюбленим місцем для вивчення життя і побуту древніх греків.

Миколаївська область славиться не лише природною красою, але і найбільшим заповідником з історичною цінністю. Ольвія – антична грецька колонія, частини якої збереглися і до нашого часу. По сьогоднішній день на території заповідника проводяться розкопки, експедиції крок за кроком розкопують частини не просто міста, а цілої античної держави. Тому, якщо ви любите історію та археологічний туризм і хочете потрапити в VI – IV століття до н.е., не треба винаходити машину часу, а просто зніміть житло недалеко від Ольвії і відвідайте національний заповідник.

національний заповідник Ольвія
національний заповідник Ольвія

Розмір оригіналу:   992x295
Тип: jpg   Дата:

Повірте, в Ольвії є на що подивитися – заповідник складається з городища, некрополісу і острова Березань. Відвідуючи головне місто, ви побачите фрагменти житлових будинків, вулиць, храмів, землянок. Видовище вражає своєю первісною красою. Але більше знахідок ви зможете побачити в археологічному музеї, який розташований недалеко від входу до заповідника. Якщо ви хочете розглянути нижнє місто, вам знадобиться акваланг, оскільки воно розташоване вже під водою.

національний заповідник Ольвія
національний заповідник Ольвія

Розмір оригіналу:   992x403
Тип: jpg   Дата:

А що стосується некрополя, то тут ви побачите склепи Зевса, Евресівія і Арепи і безліч інших цікавих археологічних об'єктів. Щоб подивитися усі пам'ятки, доби може не вистачити, тому краще заздалегідь потурбуйтеся про житло поблизу заповідника – приміром, Ви можете арендувати квартиру подобово в Миколаєві.

18 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук