Ще один курорт Туреччини планує скористатися популярністю польотів на повітряних кулях, як і "розрекламована" по туристах зі всього світу Каппадокія. Аналогічні програми запропонувало туристам місто Мардін на південному сході Туреччини.

центр польотів на повітряних кулях в Туреччині
центр польотів на повітряних кулях в Туреччині

Розмір оригіналу:   900x599
Тип: jpg   Дата:

Тут екскурсії на повітряній кулі проводяться в древньому місті Дару. Місто, розташоване в центральному районі Артуклу є туристичним центром. Фортеця була заснована ще за часів Візантії для захисту своєї межі від персидських сасанидів, тепер – це популярна пам'ятка серед туристів.

Відповідно, у рамках проекту, ініційованого губернаторством Мардін під гаслом "Ми ростемо, Мардін", туристам запропонували польоти на повітряних кулях.

Як заявив Омер Кафкас, координатор польотів на повітряній кулі, Мардін буде третім кращим місцем для туристів-повітроплавців, і через декілька років він навіть підніметься до більш високого рівня. Вперше в Туреччині туристів підняли в небо на повітряній кулі в 1993 році в Каппадокії. Кілька років тому ці прогулянки почали розвивати і в Паммукале - відомому курорті мінеральних вод Туреччини.

1 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук